فا

سیاست

Items filtered by date: شنبه, 24 فروردين 1398 - آلیک آنلاین

وزیر امور خارجه کشورمان طی حکمی سید عباس موسوی را به عنوان سخنگوی وزارت امور خارجه منصوب کرد.

Published in سیاسی

رابرت جی گارد گفت: هیچکس نمی تواند منکر نقش تاریخی ایران در مبارزه با گروه های افراطی همچون داعش در منطقه باشد و دود اقدام درج نام سپاه پاسداران در فهرست گروه های تروریستی به چشم آمریکا می رود.

Published in سیاسی

فروغ علایی عکاس ایرانی رتبه اول را در بخش مجموعه عکس ورزشی در جایزه ورود پرس فوتو سال 2019 به خود اختصاص داد.

Published in فرهنگ و هنر

خبرگزاری رسمی سودان اعلام کرد: عبدالفتاح البرهان عبدالرحمان به عنوان رئیس شورای نظامی انتقالی سودان سوگند یاد کرد.

Published in سیاسی

نخست وزیر ارمنستان با تاکید بر اینکه کشورش روابط خوبی با ایران دارد، از کشورها خواست تا از طریق گفت‌وگو به حل اختلافات خود بپردازند.

Published in سیاسی

لودریان تصریح کرد: به دنبال تصمیم آمریکا در خروج از توافق هسته ای برجام که باعث تاسف ما شد، اروپا تا زمان احترام جمهوری اسلامی ایران به این توافق، تصمیم به حفظ آن دارد.

Published in سیاسی

بهرام قاسمی دهمین سخنگوی وزارت امور خارجه روز گذشته (23 فروردین ماه) در پایان فعالیت خود در این سمت از رسانه ها خداحافظی کرد.

Published in سیاسی

ملت ایران روز گذشته پس از اقامه نماز جمعه با خلق حماسه ای ماندگار در حمایت از سپاه پاسداران با شرکت در راهپیمایی ضداستکباری علیه اقدام ننگین رئیس جمهور آمریکا مبنی بر معرفی این نهاد انقلابی به عنوان گروه تروریستی فریاد «ایران اسلامی یکپارچه سپاهی هستند» را سر دادند تا خاری در چشم دشمنان این انقلاب باشد.

Published in سیاسی

حمید بعیدی نژاد با اشاره به بیانیه اخیر شرکت پست سلطنتی انگلیس (رویال میل) درباره توقف مراسلات به مقصد ایران گفت: پیگیری انجام‌شده نشان داد که وزارت خارجه و شرکت پست انگلیس خود از بیانیه این شرکت خدمات‌رسانی شوکه شده‌اند.

Published in سیاسی
صفحه1 از2

پربازدیدترین خبرها

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։