فا

سیاست

Items filtered by date: دوشنبه, 26 فروردين 1398 - آلیک آنلاین

رئیس جمهور در گفت وگوی تلفنی جداگانه با استانداران هفت استان، بسیج و هم افزایی همه دستگاهها و نهادها و اتخاذ تمهیدات لازم و ضروری جهت جلوگیری از خسارت های جانی و مالی را در روند بارندگی ها مورد تاکید قرار داد.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه در حساب کاربری خود نوشت: طبق ان پی تی، برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت هیچ منعی برای غنی‌سازی ایران وجود ندارد؛ نه اکنون، نه در سال 2025 و نه پس از آن.

Published in سیاسی

رئیس مجلس شورای اسلامی با معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشور دیدار و گفت و گو کرد.

Published in سیاسی
دوشنبه, 26 فروردين 1398 11:39

تغییرات طرح ترافیک 98 پایتخت

بر اساس تغییرات جدید، بهای عوارض طرح برای ساکنان محدوده 50 درصد کمتر از بقیه شهروندان تعیین و برای خودرو‌های دارای معاینه فنی برتر نیز میزان افزایش قیمت کمتر از هشت درصد بوده است.

Published in اجتماعی

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: فردا (27 فروردین ماه) سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب وارد کشور می‌شود.

Published in اجتماعی

رهبر انقلاب اسلامی در پاسخ به درخواست مجوز رئیس‌جمهوری برای برداشت از صندوق توسعه ملی به منظور تأمین بخشی از هزینه‌های ناشی از خسارات سیل های اخیر گفتند: اقدامات لازم برای جبران خسارات از محلهای موجود را سریعا آغاز کنید.

Published in سیاسی

سفیر جدید جمهوری فرانسه در تهران روز گذشته از سوی سید حسین سادات میدانی رییس دبیرخانه ستاد پیگیری اجرای برجام به وزارت امور خارجه احضار شد.

Published in سیاسی

سید عباس موسوی اظهارات مایک پمپئو در خصوص دخالت ایران در امور داخلی ونزوئلا را مضحک خواند و آنرا تقبیح کرد.

Published in سیاسی

فیلیپ تیه بو، سفیر جدید جمهوری فرانسه در تهران در آغاز ماموریت خود در کشورمان بعدازظهر روز گذشته با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه دیدار و رونوشت استوار نامه خود را تسلیم وی کرد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։