فا

سیاست

Items filtered by date: یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 - آلیک آنلاین
یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 12:51

بارسلونا آقای لالیگا در قرن ۲۱

آبی‌ اناری‌ها شب گذشته با شکست لوانته برای بیست و ششمین بار جشن قهرمانی در لالیگا گرفتند.

Published in ورزشی

بانک مرکزی اعلام کرد که بانک‌ها در صورت کافی نبودن موجودی حساب، مکلف به پرداخت وجه چک از محل موجودی سایر حساب‌های صاحب حساب و مسدودسازی تمامی حساب و کارت‌های بانکی به میزان مبلغ چک هستند.

Published in اقتصادی

لاورنتیف تأکید کرد، تشکیل احتمالی گروه کاری درباره خروج نظامیان خارجی از سوریه ارتباطی به حضور قانونی مشاورین نظامی ایرانی ندارد و مقامات تهران به وعده خود درباره عدم‌حضور در مناطق مرزی "بلندی‌های جولان" عمل کرده‌اند.

Published in سیاسی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد که اگر نفت ما از تنگه هرمز عبور نکند نفت دیگر کشورها نیز از این تنگه عبور نخواهد کرد.

Published in سیاسی

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بزرگراه تبریز - ارمنستان احداث می‌شود، گفت: بزرگراه تبریز - ارمنستان نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در توسعه اقتصادی منطقه شمال غرب کشور دارد.

Published in اقتصادی

بهرام قاسمی در جمع دانشجویان ملیت های مختلف رشته امنیت بین الملل موسسه مطالعات سیاسی پاریس گفت: برجام نتیجه یک دیپلماسی موفق، کارآمد و اثرگذار در یک امر پیچیده و سخت بود.

Published in سیاسی

نیروی دریایی سپاه به تمام نیروهای تروریست آمریکایی در منطقه و خلیج فارس تسلط دارد و تحرکات آنها را به‌صورت دقیق رصد می‌کند.

Published in سیاسی

اتحادیه اروپا هشدار داد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با اعلام خروج از معاهده تجارت تسلیحاتی مانع از مبارزه جهانی با قاچاق اسلحه می شود.

Published in سیاسی

وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه ای گفت: ما به پیشنهاد آمریکایی ها که در واقع برای تعامل ارائه شده بود، پاسخ دادیم و منتظر پاسخ از سوی آنها هستیم.

Published in سیاسی
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։