فا

سیاست

Items filtered by date: سه شنبه, 10 ارديبهشت 1398 - آلیک آنلاین

با بر تخت نشستن شاهزاده ناروهیتو پسر بزرگ امپراتور آکیهیتو بعنوان یکصد و بیست و ششمین امپراتور ژاپن، دوره ۳۰ ساله «هِیسِی» در این کشور پایان یافت و دوره جدیدی با عنوان 'ریوا' آغاز شد.

Published in سیاسی

لئوناردو داوینچی در سال 1519 در سن 67 سالگی در شهر آمبواز واقع در دره لوار فرانسه درگذشت.

Published in فرهنگ و هنر

پاشینیان در دیدار با مدودف نسبت به بهبود روابط دو کشور ابراز امیدواری کرد.

Published in سیاسی

الیگ راژکوف گفت، صبر و برخورد مسئولانه ایران در اجرای کامل تعهدات خویش در چارچوب برجام، برغم تمامی اقدامات تحریک‌آمیز و تهدیدات دائمی از سوی آمریکا، سزاوار احترام است و سهم زیادی در تقویت رژیم عدم گسترش هسته‌ای دارد.

Published in سیاسی

رییس جمهوری گفت: ممانعت از صادرات نفت ایران و به صفر رساندن آن تصمیم نادرست و اشتباه آمریکایی ها است، آنها در ماه های آینده خواهند دید که ما صادرات نفت را ادامه می دهیم.

Published in سیاسی

مجید تخت روانچی در اولین سخنرانی خود در شورای امنیت این سازمان که برای بررسی بحران فلسطین برگزار شد گفت: این بحران با اشغال یک سرزمین آغاز شده و فقط با پایان اشغال آن نیز خاتمه می‌یابد.

Published in سیاسی

پر فیشر مدیر اینستکس در نشستی که با حضور فعالان اقتصادی، شرکت‌های تجاری، صاحبان سرمایه و مقام‌های دولت انگلیس در لندن برگزار شد، از آمادگی این شرکت برای انجام اولین تبادل تجاری با همتای ایرانی خود در سریع‌ترین زمان ممکن خبر داد.

Published in سیاسی

ابوبکر البغدادی سرکرده گروهک تروریستی داعش که پیشتر اخباری مبنی بر کشته شدن وی منتشر شده بود، پس از سال ها روز گذشته بار دیگر در یک فیلم دیده شد.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։