فا

سیاست

پنج شنبه, 22 اسفند 1398 12:36

دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان با وزیر اقتصاد ارمنستان

سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، عصر روز سه‌شنبه با وزیر اقتصاد جمهوری ارمنستان دیدار و درباره رفع موانع از سرگیری مراوادات تجاری در مرزهای دو کشور رایزنی کرد.

«آلیک» - عباس بدخشان ظهوری سفیر فوق‌العاده و تام‌الاختیار جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، عصر روز سه‌شنبه (۲۰ اسفند ۱۳۹۸) با تیگران خاچاتریان وزیر اقتصاد جمهوری ارمنستان دیدار و درباره رفع موانع از سرگیری مراوادات تجاری در مرزهای دو کشور رایزنی کرد.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، در این دیدار که با حضور متقی نفر دوم سفارت و همچنین مسئولان وزارتخانه‌های اقتصاد و امور خارجه ارمنستان انجام شد، خاچاتریان ضمن تبریک مسئولیت جدید ظهوری، درباره روند تصمیم‌گیری طرف ارمنی درباره محدودیت‌های اخیر در تردد با کشورمان و همچنین دیدگاه‌های دولت ارمنستان درباره بازنگری در محدودیت‌ها توضیحاتی ارائه کرد.

طرفین درباره رفع گام به گام محدودیت‌ها، انجام دیدارهای کارشناسی در روزهای آینده برای تدوین مسیر رفع محدودیت‌ها و جمع‌بندی نظرات دو طرف برای انتقال به دولت ارمنستان تا روز جمعه تبادل نظر کردند. دیدگاه‌های طرفین درباره وضعیت صدور روادید و فعالیت هواپیمایی در مسیر تهران و ایروان نیز مورد اشاره قرار گرفت.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։