فا

اجتماعی

پنج شنبه, 28 آذر 1398 12:25

ارتش مراسم گرامیداشت و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارامنه را برگزار می‌کند

ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم گرامیداشت و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارامنه را همزمان با آغاز سال نو میلادی برگزار می‌کند.

«آلیک» - ارتش جمهوری اسلامی ایران مراسم گرامیداشت و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارامنه را همزمان با آغاز سال نو میلادی برگزار می‌کند.

امیر سرتیپ دوم محمد رضا فولادی رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش با اعلام این خبر به ایسنا، اظهار کرد: تصمیم گرفتیم در کنار دیدارهایی که با جامعه ایثارگران ارامنه در منازل آنها داریم؛ برای نخستین بار مراسم  گرامیداشت و تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران ارامنه را همزمان با آغاز سال نو میلادی برگزار کنیم.

وی افزود: شهیدان ارامنه عامل وحدت و مایه انسجام اجتماعی هستند. از سوی دیگر عزیزان ارامنه از دیرباز تاکنون زندگی عزتمندانه‌ای در جمهوری اسلامی ایران داشته و دارند.همچنین هموطنان ارامنه در نهضت حضرت امام راحل علیه حکومت پهلوی و همچنین دفاع مقدس خدمات شایسته‌ای انجام داده‌اند و پا به پای  ملت ایران حضور داشتند و در دوران دفاع مقدس بالغ بر ۱۰۰ شهید و صدها آزاده و جانباز تقدیم دفاع از کشور کرده‌اند.

سرتیپ فولادی یادآور شد: قرار است در این مراسم، فرمانده کل ارتش، اسقف اعظم ارامنه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و ... سخنرانی کنند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։