فا

اجتماعی

چهارشنبه, 04 دی 1398 11:59

بازدید رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران از خلیفه گری ارامنه تهران

در این بازدید اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان و مسئولین شهرداری با تأکید بر همکاری متقابل خلیفه گری ارامنه تهران و شهرداری برای یکدیگر آرزوی موفقیت کردند.

حجت الاسلام میثم امرودی رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، آقای مهدی محمدی مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری تهران و آقای احسان محمدی مدیر امور بین الملل شهرداری تهران به همراه جمعی از مدیران سازمان فرهنگی هنری شهرداری در مورخ دوشنبه ۲ دی ماه ۱۳۹۸ جهت عرض تبریک عید میلاد عیسی مسیح  در خلیفه گری ارامنه تهران حضور یافته و با اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران دیدار نمودند.

در این دیدارآقای‌ زوریک کاراپتیان مدیر خلیفه گری ارامنه تهران و کشیش گریگوریس نرسیسیان نیز حضور داشتند.

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان با اشاره به اهمیت و نقش دین در رسالت پیروان ادیان توحیدی و در راستای اجرای تعالیم دینی در زندگی تأکید نمودند.

در ادامه مسئولان و مدیران شهرداری تهران با حضور درکلیسای سرکیس مقدس نسبت به بنای یادبود شهدای ارامنه ادای احترام کردند.

در حین بازدید از کلیسای سرکیس مقدس مسئولان و مدیران شهرداری تهران با آقایان سدراک نظریان و ست بگیجانیان از اساتید نقاشی و هنرمندان ارمنی که وظیفه مرمت نقاشی های کلیسا را برعهده دارند دیدار و گفتگو کردند.

در پایان بازدید اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان و مسئولین شهرداری با تأکید مجدد بر همکاری متقابل خلیفه گری ارامنه تهران و شهرداری برای یکدیگر آرزوی موفقیت کردند.

 

روابط عمومی خلیفه گری ارامنه تهران

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։