فا

اجتماعی

جمعه, 01 فروردين 1399 13:49

هوای تهران ۴ درجه سرد می شود

هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز (جمعه) تا پنج روز آینده دمای هوای این استان از ۱۹ به ۱۶ درجه سانتی گراد کاهش می یابد.

«آلیک» - هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز (جمعه) تا پنج روز آینده دمای هوای این استان از ۱۹ به ۱۶ درجه سانتی گراد کاهش می یابد.

به گزارش ایرنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز جمعه هواشناسی تهران، از ظهر فردا تا صبح دوشنبه با نفوذ سامانه بارشی افزایش ابرناکی و در بعضی ساعات(بخصوص یکشنبه شب) بارش باران و وزش باد گاهی رگبار و رعد و برق و تند باد موقتی انتظار می رود.

همچنین در ارتفاعات مه و بارش باران و برف و در برخی مناطق احتمال بارش تگرگ پیش بینی می شود که همراه با کاهش دما خوهد بود.

بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای جمعه (۱۹ و ۸)، شنبه (۱۷ و ۷)، یکشنبه (۱۵ و ۶) ، دوشنبه ( ۱۴ و ۶ ) و سه شنبه (۱۶ و ۷) درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ورامین با ۲۳ درجه و فیروزکوه با منفی چهار درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

اخبار مرتبط

 • تهران سرد و بارانی می شود
  تهران سرد و بارانی می شود

  نقشینه گفت: بارندگی‌ در تهران از بعدازظهر آغاز و پایتخت امشب بارانی و همراه با تندباد می شود و هوای تهران نیز فردا ۴ درجه سردتر می‌شود.

 • هوای تهران بارانی و سرد می‌شود
  هوای تهران بارانی و سرد می‌شود

  فریبا گودرزی از کاهش تدریجی دمای هوا در پایتخت و کاهش آن به ١٨ درجه سانتیگراد در روزهای پنجشنبه و جمعه همراه با افزایش بارندگی خبر داد.

 • هوای تهران سالم شد
  هوای تهران سالم شد

  شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۹۱ قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است.

 • هوای تهران خنک‌تر می‌شود
  هوای تهران خنک‌تر می‌شود

  یک کارشناس سازمان هواشناسی کشوری گفت: هوای تهران در روزهای پایانی هفته دو تا سه درجه خنک‌تر می‌شود.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։