فا

اجتماعی

چهارشنبه, 13 فروردين 1399 13:31

سردار اشتری:‌ خودروهایی که در کنار بوستانها توقف کنند به پارکینگ منتقل خواهد شد  

سردار حسین اشتری گفت:‌ بر اساس قانون و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، ‌خودروی افرادی که در کنار بوستانها و جاده ها، ‌توقف و به تذکر پلیس توجه نکنند، مبلغ  ۵۰۰ هزار تومان جریمه و اگر سماجت کنند خودروی آنها به پارکینگ منتقل خواهد شد.

«آلیک» - رییس پلیس گفت:‌ بر اساس قانون و مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا، ‌خودروی افرادی که در کنار بوستانها و جاده ها، ‌ توقف و به تذکر پلیس توجه نکنند، مبلغ  ۵۰۰ هزار تومان جریمه و اگر سماجت کنند خودروی آنها به پارکینگ منتقل خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سردار حسین اشتری امروز چهارشنبه در مرکز کنترل ترافیک ناجا در گفت وگویی افزود:‌ برای سلامتی خانواده ها و اطرافیان آنها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در خانه ماندن و رعایت کردن را توصیه می‌کنیم که بسیار موثر است در عدم انتشار بیماری کرونا در جامعه.

رییس پلیس گفت: بر اساس آمار همکاران پلیس در پایتخت و شهرستانها و جاده ها، ‌کاهش چشمگیر تردد در تهران و شهرستانها را داشته ایم.

سردار اشتری تاکید کرد:‌ از شهروندان و هموطنان گرامی درخواست داریم که دستورات بهداشتی وزارت بهداشت را در خصوص شکست دادن بیماری کرونا رعایت کنند.

وی با بیان اینکه همکاران ما تا پایان امروز (سیزده به‌در) ‌در کنار مردم هستند افزود:‌ باید تشکر کنم از همکاران پلیس که از ۲۵ اسفند تا امروز و در روزهای آینده بصورت آماده باش در جاده ها و شهرها اماده به خدمت بوده و هستند، بویژه پلیس راهور و پلیس راه که در این ایام زحمات زیادی کشیدند و همچنین از خانواده آنان تشکر و قدردانی می کنم.

اشتری تصریح کرد:‌ امیدداریم با همکاری امروز جامعه میان پلیس، ‌مردم و دستگاههای ذی ربط ویروس کرونا را شکست بدهیم و شرایط جامعه به روز اول باز گردد.

اخبار مرتبط

 • تایید عمدی بودن آتش‌سوزی در برخی جنگل‌ها از سوی فرمانده ناجا
  تایید عمدی بودن آتش‌سوزی در برخی جنگل‌ها از سوی فرمانده ناجا

  سردار اشتری با اعلام عمدی بودن برخی از حریق‌های رخ داده در جنگل‌ها و فضاهای سبز از شناسایی و دستگیری چندین نفر در این خصوص خبر داد.

 • دیدگاه - سپاس سردار!
  دیدگاه - سپاس سردار!

  حادثه "کارواش مجیدیه" و ضرب و شتم مالک ارمنی این واحد صنفی بدست چند افسر خاطی که به بازداشت موقت مالک کارواش نیز انجامید واکنش زود هنگام و قاطعانه فرمانده ناجا را برای برقراری عدالت در پی داشت. در همین زمینه احمد توکلی نماینده مجلس شورای اسلامی، که از بدو ماجرا در جریان امور قرار داده شده بود نامه ای منتشر ساخت که در آن از سردار اشتری برای برخورد قاطع با خاطیان و برقراری عدالت قدردانی نموده است. نامه فوق به پیوست نامه نمایندگان جوامع ارمنی شمال و جنوب کشور در مجلس شورای اسلامی برای روزنامه آلیک ارسال شده که طی این شماره در اختیار خوانندگان قرار می گیرد.

 • سردار اشتری در جمع خبرنگاران: ماموران حادثه کارواش مجیدیه از خدمت معلق شدند
  سردار اشتری در جمع خبرنگاران: ماموران حادثه کارواش مجیدیه از خدمت معلق شدند

  سردار اشتری در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه فرد مظنون چگونه با مسئولان پلیس ارتباط برقرار کرده است؟ افزود: صاحب ارمنی کارواش در تماس تلفنی با سامانه 197، مورد اعتراضی را مطرح کرده بود و پیگیری همین تماس، منجر به شناسایی افراد خاطی و برخورد با آنان شد.
  فرمانده ناجا با اعلام اینکه پلیس مرجع رسیدگی به داد مظلومان است، افزود: مردم مطمئن باشند هر گزارشی که از برخورد نیروهای انتظامی در رده‌ ها و رسته‌ های گوناگون ارائه می‌ دهند، با جدیت پیگیری می‌ شود و حتما با خاطیان پرونده برخورد می شود.

 • نامه تشکر نمایندگان جوامع ارمنیان کشور در مجلس شورای اسلامی از سردار اشتری و احمد توکلی
  نامه تشکر نمایندگان جوامع ارمنیان کشور در مجلس شورای اسلامی از سردار اشتری و احمد توکلی

  با احترام در پی بروز برخورد ناشایستی كه تنی چند از ماموران نیروی انتظامی با یكی از هموطنان ارمنی انجام دادند و انعكاس و پیگیری هایی كه از سوی نمایندگان مجلس ارامنه و نهادهای اداری این جامعه صورت گرفت مطلع شدیم كه همكار گرانقدرمان آقای دكتر احمد توكلی نیز از موضوع مطلع و جسب توجه و رویكرد انسانی و دینی و اخلاقی والایی كه دارند به نوبه خود در پی حل معضل رفع ظلم و استمالت از مظلوم بوده اند.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։