فا

اجتماعی

سه شنبه, 19 فروردين 1399 17:25

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد؛ انتشار نسخه کاغذی رسانه ها از ۲۳ فروردین

کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه ها  از روز ۲۳ فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

«آلیک» - کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مقابله با کرونا در اطلاعیه ای اعلام کرد: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه ها  از روز ۲۳ فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود.

به گزارش ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: « بی شک تلاش شبانه روزی همکاران رسانه ای در سطح ملی و استانی برای ایفای نقش موثر و پیشگام اطلاع رسانی در مقابله با کرونا بیش از گذشته نمایان نمود و جا دارد ازتلاش مستمر ۲۴ ساعته  سربازان گمنام نظام اطلاع رسانی کشور درصحنه مقابله با کرونا  تقدیر و تشکر بعمل آید.

به اطلاع می رساند با عنایت به اجرای طرح فاصله گذاری هوشمند از روز شنبه ۲۳ فروردین در سراسر کشور کلیه نشریات چاپی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی وزارت بهداشت منتشر خواهند شد.

 همچنین نظر به اهمیت و نقش موثر نسخه چاپی رسانه ها  و هماهنگی بعمل آمده با مسئولان وزارت بهداشت، در شهر تهران نیز که طرح فاصله گذاری هوشمند از روز ۳۰ فروردین اجرا  می شود، چاپ نشریات شامل این محدودیت نخواهد شد و روزنامه ها و نشریات چاپی می توانند از روز ۲۳ فروردین فرایند تولید چاپ و توزیع را آغاز نمایند.

بدین ترتیب در کلیه نقاط کشور با رعایت دستورالعمل های بهداشتی مصوب و رعایت کلیه جوانب برای پیشگیری از شیوع کرونا در مراحل تولید چاپ و توزیع توسط مدیران رسانه ها از روز ۲۳ فروردین انتشار نسخه کاغذی روزنامه ها و سایر نشریات بلامانع خواهد بود».

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։