فا

اجتماعی

چهارشنبه, 20 فروردين 1399 14:09

بارش باران تا شنبه در تهران ادامه دارد

هواشناسی استان تهران اعلام کرد: با ادامه سامانه بارشی تا اواخر وقت روز شنبه آینده آسمان ابری، همراه با بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.

«آلیک» - هواشناسی استان تهران اعلام کرد: با ادامه سامانه بارشی تا اواخر وقت روز شنبه (۲۳ فروردین) آسمان ابری، همراه با بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود.

به گزارش ایرنا، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیش یابی روز چهارشنبه هواشناسی تهران، در بعضی ساعات بخصوص در ساعات بعدازظهر تا شب روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه گاهی همراه با رگبار، آذرخش، تندباد موقتی و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ و در ارتفاعات همراه با بارش باران و برف انتظار می رود.

همچنین در پاره ای نقاط بخصوص در غرب و جنوب استان وزش باد شدید رخ خواهد داد.

براساس گزارش هواشناسی تهران، تماندگاری هوا سرد تا فردا ادامه دارد و از روز جمعه روند افزایش نسبی دما دور از انتظار نیست.

همچنین بیشینه و کمینه دمای هوای پایتخت در روزهای چهارشنبه (۷ و ۳)، پنجشنبه (۶ و ۴)، جمعه (۱۲ و ۷)، شنبه (۱۳ و ۶ ) و یکشنبه (۱۶ و ۷) درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

به گزارش ایرنا، ورامین با ۲۰ درجه و فیروزکوه با منفی ۵ درجه سانتیگراد به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։