فا

اجتماعی

شنبه, 23 فروردين 1399 11:30

بارندگی‌ها در تهران تا سه‌شنبه ادامه دارد

فریبا گودرزی خبر داد که بارش‌ها امروز در بیشتر نقاط کشور به جز استان‌های هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد و تهران هم تا روز سه‌شنبه بارانی است.

«آلیک» - کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد که بارش‌ها امروز در بیشتر نقاط کشور به جز استان‌های هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان ادامه دارد و تهران هم تا روز سه‌شنبه بارانی است.

فریبا گودرزی صبح شنبه به خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: شدت بارش‌های امروز در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق سمنان، شرق اصفهان، نیمه‌شمالی یزد، نیمه‌شمالی فارس، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بیشتری خواهد بود.

وی افزود: برای فردا (یکشنبه) در استان‌های واقع در شمال شرق، شرق، جنوب، برخی نقاط جنوب شرق و شمال غرب کشور بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود؛ البته بارش‌های به‌صورت پراکنده‌تر در سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز ادامه دارد.

به گفته گودرزی روز دوشنبه نیز علاوه بر این مناطق رگبار پراکنده باران در مناطقی از مرکز کشور نیز وجود خواهد داشت.

روز سه‌شنبه نیز در اکثر مناطق کشور به جز مناطق شمال‌شرق و شرق و دامنه‌های جنوبی البرز، جوی آرام، همراه با افزایش نسبی دما خواهیم داشت. با این دو حالت فردا در سواحل دریای خزر و دامنه جنوبی البرز شاهد بارش پراکنده باران خواهیم بود؛ در ارتفاعات برف می‌بارد. امروز نیز خلیج فارس، تنگه هرمز و نواحی غربی دریای عمان مواج است.

وی خبر داد که موج جدید بارش‌ها از بعدازظهر چهارشنبه‌ از بخش‌های جنوبی وارد کشور می‌شود.

گودرزی درباره وضعیت هوای تهران گفت: آسمان تهران امروز هم ابری است و گاهی بارش باران، رگبار و رعد و برق و وزش باد را شاهد خواهیم بود. بیشینه دما نیز در تهران به ۱۳ درجه بالای صفر خواهد رسید. فردا هم برای تهران بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود و این وضعیت تا روز سه شنبه ادامه دارد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։