فا

اجتماعی

پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399 09:05

رئیس کل بانک مرکزی: آغاز واریز وام یک میلیونی از امروز

همتی گفت که وام یک میلیون تومانی از امروز صبح به تدریج به حساب سرپرستان خانوارهایی که کد ملی خود را ارسال کرده‌اند واریز خواهد شد.

«آلیک» - رئیس کل بانک مرکزی گفت که وام یک میلیون تومانی از امروز صبح به تدریج به حساب سرپرستان خانوارهایی که کد ملی خود را ارسال کرده‌اند واریز خواهد شد.

به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در پستی اینستاگرامی اعلام کرد: قبلا گفته بودم که به محض آماده شدن فهرست خانوارها و ۲۴ ساعت بعد، این واریز انجام می‌شود. همچنین قول داده بودم که این واریز پیش از ماه رمضان باشد. از نظر تامین منابع لازم، سیستم بانکی آمادگی کامل را دارد و خوشبختانه همکاران بنده اطلاع دادند که از امروز صبح به تدریج به حساب سرپرستان خانوارها که کد ملی خود را ارسال کرده‌اند واریز خواهد شد.

وی ادامه داد: بر اساس آماری که به بنده داده‌اند تاکنون تعداد ۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تایید شده‌اند، بنابراین امروز ۱۷ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان به حساب سرپرستان خانوارها واریز خواهد شد. همچنین برای کسانی که به تدریج اطلاعات‌شان را ارسال کنند تا پنج شنبه هفته آینده واریز خواهد شد.

رییس کل بانک مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: علاوه بر سیستم بانکی، صندوق ولایت که مربوط به کمیته امداد است، برای حدود ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر بصورت قرض الحسنه در این چارچوب واریز خواهد کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։