فا

اجتماعی

شنبه, 07 تیر 1399 12:25

شهردار تهران: جریمه‌های خروج از طرح بعد از ساعت ۱۴ حذف می‌شود

حناچی با اشاره به اینکه همچنان ۵۰ درصد ظرفیت مترو خالی است، گفت: اگر فردی پس از ساعت ۱۴ هنگام خروج از طرح جریمه شده باشد، این مبلغ حذف می شود.

«آلیک» - حناچی با اشاره به اینکه همچنان ۵۰ درصد ظرفیت مترو خالی است، گفت: اگر فردی پس از ساعت ۱۴ هنگام خروج از طرح جریمه شده باشد، این مبلغ حذف می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، پیروز حناچی شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی در خصوص میزان استفاده مردم از مترو پس از اجرای مجدد طرح ترافیک گفت: بر اساس آمارهای موجود میزان استفاده از مترو کمتر از ۵۰ درصد ظرفیت آن است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۹۵ درصد مردم در هنگام استفاده از مترو از ماسک استفاده می‌کنند، گفت: رعایت این مساله در مناطق جنوبی کمتر است. البته در استفاده از ماسک در اتوبوس‌رانی هنوز مشکلاتی وجود دارد که آن هم به دلیل نوع استفاده از اتوبوس‌ها است.

شهردار تهران با بیان اینکه در زمان لغو اجرای طرح ترافیک آمارها نشان می‌داد که استفاده از خودروی شخصی و سفرهای غیرضروری ۴۰ درصد افزایش داشته است، ابراز داشت: اما امروز با اجرای طرح ترافیک این مشکل مرتفع شده است.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه افراد بعد از ساعت ۱۴ و هنگام خروج از طرح جریمه شده‌اند، گفت: این خبر دیروز هم به گوش من رسید که دستور بررسی موضوع را داده‌ام.

وی افزود: اگر این اتفاق رخ داده باشد حتماً جریمه‌ها حذف خواهد شد و وعده‌ای که به مردم داده بودیم پابرجاست.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։