فا

اجتماعی

پنج شنبه, 20 شهریور 1399 08:41

استاندار تهران: دورکاری کارمندان تا پایان شهریور به قوت خود باقی است

محسنی‌بندپی اعلام کرد که دورکاری کارمندان تا پایان شهریور ماه همچنان به قوت خود باقی است و از ساکنان استان خواست تا با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک در این زمینه همکاری کنند.

«آلیک» - استاندار تهران اعلام کرد که دورکاری کارمندان تا پایان شهریور ماه همچنان به قوت خود باقی است و از ساکنان استان خواست تا با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک در این زمینه همکاری کنند.

به گزارش ایرنا، انوشیروان محسنی‌بندپی روز گذشته در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه استان تهران همچنان در وضعیت قرمز قرار دارد، افزود: تغییری در آمار بستری‌شدگان به وجود نیامده و همچنان پایدار و بدون تغییر است.

وی اظهار داشت: طرح ترافیک همچنان از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ ادامه دارد و بنا نداریم مترو تهران را تعطیل کنیم زیرا بیش از ۹۵ درصد مسافرن مترو از ماسک استفاده می‌کنند و از شهروندان می خواهیم با رعایت فاصله اجتماعی در اماکن شلوغ، مانع گسترش ویروس کرونا در تهران شوند.

محسنی بندپی همچنین به فعالیت مدارس شهر تهران اشاره کرد و افزود: همانطور که رییس‌جمهوری محترم اعلام کردند فعالیت مدارس به صورت حضوری، غیرحضوری و استفاده از تکنولوژی آموزشی بوده و در پایتخت و سطح استان نیز این شرایط در حال اجراست و هیچ محدودیتی در این زمینه قایل نیستیم.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։