فا

اجتماعی

چهارشنبه, 17 دی 1399 15:39

حضور شهردار منطقه ۱۳ در جمع ارامنه و تبریک سال نو میلادی

مجتبی شکری با حضور در "کافه وارطان"، با جمعی از شهروندان ارامنه دیدار و با اهدای لوح و هدایایی سال نو میلادی را به آنها تبریک گفت.

مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ با حضور در "کافه وارطان" واقع در خیابان تیموری ناحیه ۳، با جمعی از شهروندان ارامنه دیدار و با اهدای لوح و هدایایی سال نو میلادی را به آنها تبریک گفت.

وی در این دیدار بر ضرورت شناخت مولفه های تاثیر گذار بر کیفیت فضاهای شهری به منظور پاسخگویی به نیازهای شهروندان در راستای ارتقای حضور و سطح تعاملات و تعلقات اجتماعی آنها تأکید کرد و افزود: شناسایی و تقویت فضاهای شهری جهت ایجاد نشاط، حس تعلق به مکان و فرهنگ محله امری است که دستور کار قرار دارد و امیدوارم با انجام اقداماتی اینچنینی بتوانیم ضمن تکثیر محبت در میان شهروندان حال شهرمان را خوب کنیم.

همچنین در این دیدار آقای آرگیشتی طوماسی، به نمایندگی از کسبه و ساکنان ارامنه منطقه از حضور شهردار منطقه ۱۳ تقدیر کرد و افزود: این اقدام برای ما نشانی از محبت، دوستی و همکاری است و بسیار مایه خوشبختی است که شهردار محترم منطقه با همه مشغله ای که دارند، زمانی را برای تبریک و دیدار با ما اختصاص داده اند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։