فا

اجتماعی

دوشنبه, 14 تیر 1400 12:20

گودرزی: گروه های شغلی ۲، ۳ و ۴ از امروز به مدت دو هفته در استان تهران اجازه فعالیت ندارند

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از امروز به مدت دو هفته در استان تهران اجازه فعالیت ندارند.

«آلیک» - معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران با اشاره به شرایط قرمز کرونایی در ۱۱ شهرستان استان تهران گفت: گروه‌های شغلی ۲، ۳ و۴ از امروز دوشنبه (۱۴ تیر ماه) در استان اجازه فعالیت ندارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، حمیدرضا گودرزی در مورد وضعیت محدودیت‌های کرونایی در استان تهران اظهار داشت: متأسفانه با وجود همه تلاش‌های صورت گرفته در حال حاضر ۱۱ شهرستان استان تهران در وضعیت قرمز کرونایی هستند.

وی با بیان اینکه شهرستان‌های قرمز شامل تهران، شمیرانات، ری، قرچک، دماوند، فیروزکوه و پردیس، اسلامشهر، بهارستان، پاکدشت و ورامین هستند افزود: در شرایط قرمز پروتکل‌های بهداشتی به این گونه است که گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ محدودیت فعالیت دارند.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران بیان کرد: گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ از فردا اجازه فعالیت ندارند و اصناف و دستگاه‌های نظارتی نیز باید نسبت به اجرای این محدودیت‌ها نظارت کافی را داشته باشند.

گودرزی در مورد وضعیت تردد خودروها نیز گفت: در شهرهای قرمز محدودیت تردد خودروهای شخصی با پلاک‌های غیربومی وجود دارد و همچنین تردد خودروهای شخصی از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد نیز که جزو پروتکل‌های قبلی است نیز برقرار می‌باشد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։