فا

اجتماعی

پنج شنبه, 17 تیر 1400 14:46

کرونا جان ۱۳۶ نفر دیگر را گرفت

مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: با فوت ۱۳۶ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جانباختگان کرونا در کشور به ۸۵ هزار و ۳۹۷ نفر رسیده است.

«آلیک» - طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۶ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۵ هزار و ۳۹۷ نفر رسید.

به گزارش ایرنا از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به سه میلیون و ۳۲۷ هزار و ۵۲۶ نفر رسید و تاکنون دو میلیون ۹۸۱ هزار و ۱۹ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۴۲۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۲۴ میلیون و ۲۷۶ هزار و ۴۰۲ آزمایش تشخیص کووید-۱۹ در کشور انجام شده است.

تاکنون ۴ میلیون و۵۱۷ هزار و ۶۰۷ نفر دوز اول واکسن کرونا و دو میلیون و ۹۰ هزار و ۵۱۰ نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۶ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۱۱۷ دوز رسید.

از دیروز تا امروز (۱۷ تیر ماه ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۳ هزار و۳۹۱ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۷۰۶ نفر از آنها بستری شدند.

در حال حاضر ۱۲۰ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۸۲ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۴۶ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։