فا

اجتماعی

شنبه, 19 تیر 1400 12:20

پلیس تهران: امنیتی کردن صدای انفجار پارک ملت کار رسانه‌های معاند است

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به جوسازی‌ رسانه‌های معاند در رابطه با صدای انفجار شنیده شده از پارک ملت مبنی بر اینکه این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، گفت: کار رسانه‌های ضد انقلاب همین جوسازی‌هاست؛ فقط تعدادی برگ و شاخه بر زمین ریخته است و هیچ خسارت جانی و مالی نداشتیم.

«آلیک» - جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ در واکنش به جوسازی‌ رسانه‌های معاند در رابطه با صدای انفجار شنیده شده از پارک ملت مبنی بر اینکه این حادثه را امنیتی قلمداد کردند، گفت: کار رسانه‌های ضد انقلاب همین جوسازی‌هاست؛ فقط تعدادی برگ و شاخه بر زمین ریخته است و هیچ خسارت جانی و مالی نداشتیم. 

به گزارش ایرنا از صبح شنبه پایگاه خبری پلیس، سردار حمید هداوند درباره جزئیات صدای انفجاری که بامداد امروز شنبه از پارک ملت تهران شنیده شد، افزود: فیلم منتشر شده در فضای مجازی و طرح اینکه در پی وقوع این حادثه برخی از ساختمان‌های پایتخت دچار انفجار و حریق شده است، واقعیت ندارد و این فیلم ها مربوط به این حادثه نیست. 

وی اظهار داشت: این حادثه موضوع خاصی نبوده و فقط در یک لحظه صدای انفجاری شنیده شد. 

به گفته این مقام انتظامی، علت وقوع این حادثه در دست بررسی است و به محض دریافت چرایی شنیده شدن صدای انفجار، جزئیات موضوع به اطلاع عموم خواهد رسید. 

به گزارش ایرنا، بامداد امروز برخی رسانه‌ها از شنیدن شدن صدای انفجار در اطراف پارک ملت خبر دادند و پس از آن نیروهای آتش نشانی به پارک ملت اعزام و در مقابل این محل مستقر شدند.  

هنوز دلیل مشخصی برای این حادثه بدست نیامده و نشانه ای از آتش سوزی و یا انفجار نیز در محل دیده نشده است.  

در همین ارتباط معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران گفت: صدای انفجاری ٥٢ دقیقه بامداد امروز شنبه در پارک ملت تهران گزارش شد که براساس بررسی‌های صورت گرفته خسارت جانی و مالی در پی نداشته است. 

علیرضا گودرزی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پارک ملت در حد فاصل خیابان ولیعصر و خیابان آیت الله هاشمی قرار دارد و موضوع همچنان توسط پلیس فاتب در دست بررسی است. 

وی در خصوص شایعاتی مبنی بر ارتباط صدای انفجار با سازمان گسترش گفت: این سازمان در سطح تهران و شهرستان ها صدها ساختمان دارد اما تاکنون خبر انفجار در این سازمان تایید نشده است. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به ارایه گزارش‌هایی مبنی بر شنیده شدن صدای انفجار در پارک ملت اعلام کرد: حادثه انفجاری در شمال تهران روی نداده‌است و آتش‌نشانان هیچ اثری از وقوع چنین حادثه‌ای مشاهده نکردند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։