فا

اجتماعی

جمعه, 07 آبان 1400 14:26

کرونا جان ۱۲۳ نفر دیگر را گرفت

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۳بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۵ هزار و ۹۹۸ نفر رسید.ر

«آلیک» - وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: ۱۲۳بیمار مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۵ هزار و ۹۹۸ نفر رسید.

به گزارش ایرنا از وزارت بهداشت، از دیروز تا امروز (جمعه ۷ آبان ۱۴۰۰) و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۴۰۹ بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۸۵ نفر از آنها بستری شدند.

بر اساس این گزارش، مجموع بیماران کووید-۱۹ در کشور به ۵ میلیون و ۹۰۹ هزار و ۴۰۲ نفر رسید.

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۳بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۲۵ هزار و ۹۹۸ نفر رسید.

همچنین تاکنون ۵ میلیون ۴۸۱هزار و ۷۳۷نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند و ۴ هزار و ۱۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

بر اساس آمار وزارت بهداشت، تاکنون ۳۵ میلیون و ۲۹۸هزار و ۵۷۱ آزمایش تشخیص کووید-۱۹ در کشور انجام شده است.

براساس این گزارش همچنین تا کنون ۵۲ میلیون و ۵۹ هزار و ۲۳۷ نفر دُز اول، ۳۲ میلیون و ۴۶۸ هزار و ۸۰۰ نفر دُز دوم و ۸۰ هزار و ۳۴۳ نفر، دُز سوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۸۴ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۳۸۰ دُز رسید.

در شبانه روز گذشته، یک میلیون و ۷۸ هزار و ۴۶۴ دُز واکسن کرونا در کشور تزریق شد.

در حال حاضر ۲۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۲۸ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۱۵ شهر در وضعیت زرد و ۸۳ شهر در وضعیت آبی قرار دارند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։