فا

اجتماعی

سه شنبه, 25 آبان 1400 12:39

بازدید شهردار منطقه ۸ تهران از کلیسای تارگمانچاتس مقدس

شهردار منطقه ۸ تهران در بازدید از کلیسای تارگمانچاتس مقدس گفت: مطلع هستیم که رهبر معظم انقلاب نیز دارای نگاهی برادرانه و خاص نسبت به جامعه ارامنه هستند و به دوستان ارمنی مان اطمینان می دهم هر گونه کمک و نیازی که در توانمان باشد برای رفع مشکلات دریغ نخواهیم کرد.

«آلیک» - به دعوت آرا شاوردیان، نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی دکتر فاطمه تنهایی شهردار منطقه ۸ تهران، به همراه معاونین و شهردار ناحیه سه، از کلیسای تارگمانچاتس مقدس واقع در محله زرکش بازدید کرد.

این دیدار روز گذشته (دوشنبه ۲۴ آبان)، با حضور نایب رئیس شورای خلیفه گری، نماینده هئیت آموزشی، مدیر شورا، اعضاء هیات امنای کلیسای تارگمانچاتس مقدس و کلیسای گریگور مقدس (محله مجیدیه)، خانواده شهید دفاع مقدس ویگن گاراپیدی، رؤسای انجمن‌ها و باشگاه های فرهنگی و ورزشی ارامنه منطقه ۸ و اعضای شورایاری محله زرکش انجام گرفت.

در طول بازدید در خصوص مسائل مربوط به حوزه های فرهنگی، عمرانی و اجتماعی و همچنین مشکلات مالی برای ادامه فعالیت های انجمن ها در دوران کرونا تبادل نظر صورت گرفت و درخواست‌هایی مطرح شد.

دکتر تنهایی ضمن ابراز خرسندی برای حضور در جمع ارامنه و مسئولین شورای خلیفه گری و با اعلام اینکه شهرداری منطقه آماده همکاری برای رفع هرگونه مشکلی است افزود: هرگونه فعالیت فرهنگی و ورزشی سازنده که نشاط را برای جامعه به ارمغان می آورد مورد حمایت دولت و نهادهای مربوطه است و مطلع هستیم که رهبر معظم انقلاب نیز دارای نگاهی برادرانه و خاص نسبت به جامعه ارامنه هستند و به دوستان ارمنی مان اطمینان می دهم که هر گونه کمک و نیازی که در توانمان باشد دریغ نخواهیم کرد.

در ادامه این دیدار که در سالن اجتماعات ناییری برگزار شد شهردار منطقه به معرفی معاونین و مسئولین شهرداری پرداخت.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։