فا

اجتماعی

جمعه, 10 دی 1400 10:05

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با سربازان ارامنه این نیرو دیدار کرد

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت سال نو میلادی با سربازان ارامنه نیروی پدافند هوایی ارتش دیدار و گفت‌وگو کرد.

«آلیک» - جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش به مناسبت سال نو میلادی با سربازان ارامنه نیروی پدافند هوایی ارتش دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا الهامی در دیدار با سربازان ارامنه این نیرو ضمن تبریک میلاد عیسی مسیح و سال نو میلادی اظهار کرد: تمامی سربازان وظیفه صرف نظر از هر قوم، مذهب و گروهی در اعتلا و پیشرفت نیروهای مسلح و ایرانِ سرافراز به صورت شبانه‌روزی در حال تلاش و کوشش هستند و همگی قدردان این مجاهدت‌ها هستیم.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس تا امروز، هموطنان ارامنه جانانه و متعهدانه کنار سایر ادیان توحیدی از آب، خاک و نوامیس این سرزمین دفاع کردند، گفت: اتحاد برادران و خواهران همه ادیان توحیدی در ایران اسلامی همچون مشتی کوبنده بر دهان بیگانگان و متجاوزان است که توان و تحمل دیدن این همدلی و همراهی را ندارند.

جانشین نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به اینکه همواره تکریم کارکنان وظیفه به ویژه سربازان ادیان توحیدی در ارتش در اولویت تمام امور است، خاطرنشان کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش با آغوش باز پذیرای تخصص‌ها، قابلیت‌ها و استعدادهای کارکنان وظیفه در عرصه‌های گوناگون است که با پشتیبانی و حمایت از طرح‌ها و ایده‌های این عزیزان گام‌های مطلوبی درمسیر رشد، پیشرفت و تعالی نیروهای مسلح برداشته شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։