فا

اجتماعی

چهارشنبه, 29 دی 1400 13:57

سفارت ایران در ارمنستان اعلام کرد؛ اعلام آخرین مقررات ورود هموطنان ایرانی و اتباع خارجی با توجه به تغییرات در شرایط همه گیری کرونا

سفارت ایران در ارمنستان در اطلاعیه ای آخرین مقررات ورود هموطنان ایرانی و اتباع خارجی به کشو را با توجه به تغییرات در شرایط همه‌گیری کرونا اعلام کرد.

«آلیک» -سفارت ایران در ارمنستان در اطلاعیه ای آخرین مقررات ورود هموطنان ایرانی و اتباع خارجی به کشو را با توجه به تغییرات در شرایط همه‌گیری کرونا اعلام کرد.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، این سفارتخانه به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند که وزارت کشور جمهوری اسلامی ایران، با توجه به تحولات در روند کنترل شیوع سویه جدید ویروس کرونا، مقررات جدیدی را به شرح ذیل برای ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است.

۱ - ورود مستقیم و غیرمستقیم مسافر از کشور بوتسوانا، نامیبیا، اسواتینی، لسوتو، زیمبابوه، موزامبیک، مالاوی و آفریقای جنوبی، انگلیس و فرانسه به جمهوری اسلامی ایران ممنوع است.

۲ - محدودیت پیشین اعلام شده درباره ورود مسافر از مرزهای زمینی، که بر اساس آن تنها گروه‌های خاص مجوز ورود به خاک جمهوری اسلامی ایران را داشتند، لغو شده است.

۳ - دارندگان گذرنامه‌های سیاسی و خدمت از ممنوعیتهای ذکر شده برای ورود به جمهوری اسلامی ایران، مستثنی هستند.

۴ - مقررات مربوط به الزام مسافران به ارائه گواهی واکسیناسیون، ارائه تست PCR منفی و انجام مجدد تست PCR با هزینه مسافر در مبادی مرزی به قوت خود باقی است.

۵ - شایان ذکر است که ورود اتباع ایرانی حاضر در کشورهای همسایه به داخل کشور از مرزهای زمینی با رعایت الزامات بهداشتی (کارت واکسینه شدن کامل، ارائه تست PCR منفی و انجام مجدد تست PCR در مبادی مرزی) امکان‌پذیر خواهد بود.

۶ - خروج اتباع خارجی از مرزهای جمهوری اسلامی ایران، بدون مانع خواهد بود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։