فا

اجتماعی

یکشنبه, 02 مرداد 1401 08:11

مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران: هشدار وزش باد شدید در پایتخت / مراقب ریزش ساختمان های نیمه کاره باشید

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبر داد و گفت: شهروندان مراقب ریزش ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

«آلیک» - مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبر داد و گفت: شهروندان مراقب ریزش ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حامد یزدی مهر عصر روز گذشته در جمع خبرنگاران از صدور هشدار زرد هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید در پایتخت خبر داد و گفت: طبق گزارش هواشناسی، وزش باد و گرد و خاک از بعد از ظهر روز شنبه (یکم مرداد ماه) آغاز و تا آخر وقت دوشنبه (سوم مرداد ماه) ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران ضمن هشدار در خصوص سقوط اجسام در اثر وزش باد، گفت: شهروندان به ویژه در نیمه غربی و جنوبی استان که منطقه اثر مخاطره پیش بینی شده مراقب سقوط اجسام از ارتفاعات و ساختمان‌های نیمه کاره و تابلوهای تبلیغاتی باشند.

یزدی مهر توصیه کرد که شهروندان نسبت به مستحکم‌سازی سازه‌های موقت و تبلیغاتی، محافظت از تأسیسات و حساس نسبت به گرد و خاک و عدم پارک خودرو در کنار محل‌های پر خطر توجه جدی داشته باشند تا خدایی ناکرده شاهد وقوع حوادث ناگوار نباشیم.

وی در ادامه با اشاره به افراد دارای مشکل تنفسی، گفت: توصیه اکید به این افراد این است که از تردد در فضای باز خودداری کنند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։