فا

اجتماعی

دوشنبه, 07 شهریور 1401 14:22

افزایش دمای تهران از فردا

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف برای استان پیش بینی می‌شود و از فردا تا جمعه (۸ تا ۱۱ شهریور ماه) روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.

«آلیک» - بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف برای استان پیش بینی می‌شود و از فردا تا جمعه (۸ تا ۱۱ شهریور ماه) روند تدریجی افزایش دما مورد انتظار است.

به گزارش ایسنا، بر اساس بررسی داده‌ها و نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، آسمان استان تهران طی پنج روز آینده صاف تا کمی ابری در برخی ساعت‌ها همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در نواحی جنوبی و غربی استان گاهی افزایش سرعت وزش باد مورد انتظار است.

امروز (۷ شهریور ماه) در بعضی نقاط کاهش نسبی دما و در ارتفاعات بالادست کاهش محسوس دما و از فردا تا جمعه (۸ تا ۱۱ شهریور ماه) روند تدریجی افزایش دما در سطح استان پیش بینی می‌شود.

طی دو روز آینده در ارتفاعات شرقی در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و در ارتفاعات بالادست گاهی وقوع رگبار پراکنده مورد انتظار است.

به گزارش ایسنا، ایستگاه فرودگاه امام خمینی (ره) با بیشینه دمای ۳۶ درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران طی ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

به گزارش ایسنا،‌ آسمان تهران فردا (۸ شهریور ماه) صاف، در برخی ساعت‌ها همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۳۴ و ۲۱  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت چهارشنبه (۹ شهریور ماه) صاف در بعضی ساعت‌ها همراه با وزش باد خواهد بود. در این روز دمای هوای تهران در گرمترین ساعت به ۳۴ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۲ درجه سانتیگراد می‌رسد.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։