فا

اجتماعی

پنج شنبه, 03 آبان 1397 09:26

برگزاری همایش علمی و فناوری نخبگان جوان ایرانی در ایروان

نخبگان جوان کشورمان در همایش علمی و فناوری که امروز در محل سفارت کشورمان در ایروان برگزار خواهد شد، نسبت به ارائه طرح ها و ابداعات خود اقدام خواهند نمود.

«آلیک» - به منظور برگزاری همایش علمی و فناوری و معرفی طرح های ابتکاری در حوزه فناوری های نوین و دستاوردهای دانش بنیان، هیات 27 نفره ای از نخبگان و مخترعین جوان ایرانی (استارت آپ) با حمایت موسسه حامی نوابغ جوان کشورمان صبح روز گذشته با استقبال کارکنان سفارت کشورمان در ارمنستان وارد ایروان شدند.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، نخبگان جوان کشورمان در طول مدت اقامت در این شهر ضمن بازدید از مراکز علمی، فناوری، دانشگاهی و IT ارمنستان با نخبگان و مخترعین جوان این کشور ملاقات و نسبت به تبادل تجربیات خود با همتایان ارمنی اقدام خواهند نمود.

نخبگان جوان کشورمان همچنین در همایش علمی و فناوری که امروز در محل سفارت کشورمان در ایروان برگزار خواهد شد، نسبت به ارائه طرح ها و ابداعات خود در عرصه های پزشکی، مخابرات، ساختمان، بازاریابی و ... اقدام خواهند نمود.

شرکت در همایش بین المللی اورآسیا و بازدید از دستاوردهای پنج کشور عضو این اتحادیه در زمینه های مختلف از دیگر برنامه هایی بود که اعضای این هیات در بدو ورود به ایروان در این برنامه نیز شرکت نمودند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։