فا

اجتماعی

چهارشنبه, 12 دی 1397 14:21

دیدار مدیرکل امور ایثارگران شهرداری تهران از خانواده شهید ارمنی ادیک نرسیسیان

مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران، آقای دکتر جلالی، مشاور عالی ایشان، حاج آقا قیومی و برخی همراهان با خانواده شهید ارمنی دوران جنگ تحمیلی، ادیک نرسیسیان جهت تبریک سال نو میلادی و تولد عیسی مسیح  دیدار داشتند.

شنبه 8 دی ماه سال 1397 مدیر کل امور ایثارگران شهرداری تهران، آقای دکتر جلالی، مشاور عالی ایشان، حاج آقا قیومی و برخی همراهان با خانواده شهید ارمنی دوران جنگ تحمیلی، ادیک نرسیسیان جهت تبریک سال نو میلادی و تولد عیسی مسیح  دیدار داشتند.

در این دیدار که در منزل برادر شهید آقای مارکار نرسیسیان انجام شد، ایشان مختصری از زندگی نامه این شهید گرانقدر و فعالیت های ورزشی و عضویت ایشان در باشگاه آرارات توضیحاتی دادند، همچنین از تحصیلات  این شهید در دانشگاه شیراز در رشته الکترونیک گفتند.

آقای دکتر جلالی نیز با تقدیر و تمجید از کلیه شهدای دوران جنگ بخصوص شهدای ارمنی، فرمودند که حضور ارامنه در کلیه عرصه های انقلاب و دفاع مقدس بسیار چشم گیر و قابل تقدیر و تمجید می‌باشد.

در این دیدار که از اعضای تشکل پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس جامعه ارامنه تهران وابسته به شورای خلیفه گری ارامنه تهران آقای اسکندری نیز حضور داشت، درباره نامگذاری پل نارمک به پل شهدای ارامنه صحبتهائی به عمل آمد. دکتر جلالی در این مورد مساعدت خود را اعلام نمود، ولی این امر مستلزم ملاقات ها و نشستهای با این نهاد می‌باشد و ابراز امیدواری نمود تا این مهم بزودی انجام پذیرد.

در خاتمه آقای دکتر جلالی و همراهان با تبریک سال نو میلادی و با تقدیم لوح تقدیر وهدیه، از این خانواده فدردانی نموده، برای کلیه شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی از خداوند متعال برای این عزیزان آرزوی آرامش و آمرزش کردند.

 

تشکل پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس جامعه ارامنه تهران

وابسته به شورای خلیفه گری ارامنه تهران و شمال ایران

اخبار مرتبط

  • دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از خانواده های 2 شهید ارمنی
    دیدار مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران از خانواده های 2 شهید ارمنی

    روز شنبه 23 دیماه، به مناسبت سال نو میلادی و میلاد عیسی مسیح، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران، آقای نادر نصیری و معاون مدیرکل و رئیس ارتباطات و مراجعات، آقای علیرضا مشیری با دو خانوادۀ شهید ارمنی وازگن آدامیان وژوزف شاهینیان دیدار کردند.

  • جام شهید ادیک نرسیسیان
    جام شهید ادیک نرسیسیان

    هیئت پیشکسوتان والیبال آرارات تهران، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در روز جمعه، سوم مهر ماه جاری، با هدف بسط و گسترش ورزش والیبال نزد نوجوانان ارمنی، اقدام به برگزاری رقابت های بین المدارس نمود که این امر با استقبال دانش آموزان و مربیان آنان مواجه شد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։