فا

اجتماعی

چهارشنبه, 19 دی 1397 11:06

دیدار با خانواده شهید ارمنی رازمیک خاچاطوری

روز یکشنبه 16 دیماه 1397 هیئتی از مسئولین شهرداری تهران و خودروسازان با خانواده شهید ارمنی رازمیک خاچاطوری دیدار کردند.

در ادامه دیدارهای مسئولین، مقامات و شخصیتهای مهم از ارگانهای مختلف کشوری و زیربط از قبیل ریاست محترم بنیاد شهید، شهرداران و همچنین مسئولین محترم امور ایثارگران مناطق مختلف تهران، بمناسبت ایام سال نو مسیحی و عید میلادی عیسی مسیح(ع) از خانواده های معزز شهدا، جانبازان و آزادگان ارمنی، روز یکشنبه 16 دیماه 1397 هیئتی از مسئولین شهرداری تهران و خودروسازان دیداری از خانواده شهید ارمنی رازمیک خاچاطوری به عمل آوردند.

در این جمع که آقایان دکتر ابراهیم شیخ معاونت منابع انسانی شهرداری تهران، دکتر رضا جلالی مدیریت کل امور ایثارگران شهرداری تهران به همراه جمعی از مسئولین زیربط حضور داشتند و با تبریک ایام سال نو مسیحی و عید میلادی عیسی مسیح(ع) به آن خانواده محترم، از مقام والای شهدا بخصوص شهید ارمنی رازمیک خاچاطوری تجلیل نمودند.

مادر شهید نیز ضمن خوش‌آمدگوئی به میهمانان و با تشکر از حضور ایشان یادآور شدند که شیشه های عکسهای رازمیک خاچاطوری که برسر کوچه ها نصب شده اند، شکسته و در اثر تابش نور آفتاب و بارندگی، عکسهای در حال از بین رفتن هستند. وی درخواست تعویض و ترمیم این عکسها را نمودند.

مسئولین نیز به نوبه خود قول مساعد دادند تا در اسرع وقت مسئله عکسهای این شهید والامقام و همچنین مسئله مسکن این مادر گرامی را حل نمایند.

در این دیدار از نمایندگان شورای خلیفه گری ارامنه تهران، خانم والنتین هارطونیان و آقایان آرمان بندری و آرتوش اسکندری نیز حضور داشتند.

در خاتمه با تقدیم لوح تقدیر و هدایا از این خانواده محترم تمجید بعمل آمد.

 

تشکل پاسداشت ارزشهای دفاع مقدس جامعۀ ارامنۀ تهران

وابسته به شورای خلیفه گری ارامنۀ تهران و شمال ایران

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։