فا

اجتماعی

چهارشنبه, 01 خرداد 1398 11:59

بررسی زمینه های همکاری دانشگاه فرانسوی ارمنستان با دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران

در ملاقات رئیس دانشگاه فرانسوی ایروان با سفیر کشورمان در ارمنستان، ایشان ضمن معرفی ظرفیت های آن دانشگاه، علاقمندی خویش را جهت آغاز همکاری با دانشگاه های کشورمان اعلام نمود.

«آلیک» - در ملاقات ژان مارک لاوست رئیس دانشگاه فرانسوی ایروان با سیدکاظم سجادی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، ایشان ضمن معرفی ظرفیت های آن دانشگاه، علاقمندی خویش را جهت آغاز همکاری با دانشگاه های کشورمان اعلام نمود.

به گزارش تارنمای سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان، لاوست در توضیحاتی پیرامون وضعیت آموزشی دانشگاه اظهار داشت: این دانشگاه در رشته های ریاضیات، علوم کامپیوتر، حقوق، مدیریت، بازاریابی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش نموده و دانشجویان می توانند پس از فارغ التحصیل شدن در این دانشگاه، تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه های اروپا ادامه دهند.

سفیر کشورمان نیز در این دیدار ضمن تاکید بر ضرورت همکاری های دانشگاهی، توضیحاتی پیرامون نظام آموزشی جمهوری اسلامی ایران و ارزشیابی دانشگاه های خارجی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری کشورمان ارائه نموده و مقرر گردید دانشگاه فرانسوی ظرفیت ها، زمینه ها و حوزه های مختلف همکاری را اعلام تا هماهنگی های لازم با وزارت علوم و دانشگاه های کشورمان بعمل آید.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։