فا

اجتماعی

پنج شنبه, 18 مهر 1398 11:33

بزرگداشت هفته نیروی انتظامی از سوی پیروان ادیان الهی

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور تجلیل از تلاش و زحمات این قشر زحمت کش، مراسم بزرگداشتی توسط پیروان ادیان الهی در انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی و به منظور تجلیل از تلاش و زحمات این قشر زحمت کش، مراسم بزرگداشتی توسط پیروان ادیان الهی، عصر روز سه شنبه (۱۶ مهر ماه ۱۳۹۸) در انجمن زرتشتیان تهران برگزار شد.

در ابتدای مراسم، پس از پخش سرود جمهوری اسلامی، دکتر افشین نریمانیان، رئیس انجمن زرتشتیان تهران به میهمانان خیر مقدم گفت.

یوناتن بت کلیا نماینده آشوریان در مجلس شورای اسلامی از جانب کلیه پیروان ادیان الهی از رشادت و جانفشانی نیروهای خادم انتظامی کشور قدردانی و تجلیل کرد.

سپس سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ به ایراد سخنرانی پرداخت. سردار رحیمی با اشاره به اقدامات نیروهای انتظامی، به اهمیت وحدت همه اقشار جامعه، به خصوص نقش اقلیت های دینی ایران به منظور حفظ تمامیت ارضی کشور تاکید کرد.

در بخش پایانی این مراسم به پاس قدردانی از تلاش و زحمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، هدایایی به رسم یادبود از سوی رهبران روحانی زرتشتیان به فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و همچنین مسئولان  بخش های مختلف نیروی انتظامی که در ارتباط با جامعه پیروان ادیان الهی می باشند، اهدا شد.

از طرف جامعه ارامنه تهران دکتر کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال ایران در مجلس شورای اسلامی، کشیش مسروپ راتوسیان، کشیش گورگن نرسیسیان، کشیش هاکوپ کشیشیان و جمعی از نمایندگان شورای خلیفه گری ارامنه تهران و روزنامه "آلیک" در این مراسم حضور داشتند.

 

روابط عمومی شورای خلیفه گری ارامنه تهران

اخبار مرتبط

 • برگزاری چهلمین سال پیروزی انقلاب با حضور پیروان ادیان الهی
  برگزاری چهلمین سال پیروزی انقلاب با حضور پیروان ادیان الهی

  کارن خانلری نماینده ارامنه تهران و شمال کشور در مجلس شورای اسلامی با ارائه درخواستی مبنی بر دیدار با سردار قاسم سلیمانی، گفت: او در منطقه و سطح جهان به عنوان یک چهره مبارز شناخته شده است.

 • بزرگداشت هفته نیروی انتظامی از سوی پیروان ادیان الهی
  بزرگداشت هفته نیروی انتظامی از سوی پیروان ادیان الهی

  پیروان ادیان الهی ایران هر ساله در هفته بزرگداشت نیروی انتظامی با برگزاری مراسم ویژه ای از تلاش و زحمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران تجلیل بعمل می آورند.

 • سخنان اسقف اعظم سيبوه سركيسيان در مراسم هفته نيروی انتظامی
  سخنان اسقف اعظم سيبوه سركيسيان در مراسم هفته نيروی انتظامی

  هفته نیروی انتظامی را خدمت همگان و بویژه سربازان شجاع، متعهد، مردمدار و خادم نیروی انتظامی تبریک می گویم. نیرویی که همچون نگهبانی همیشه بیدار، شبانه روز در هوشیاری کامل از امنیت کشور و مردم پاسداری می کند.

 • تاکید معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر همکاری ادیان توحیدی در روزگار بحران انسان معاصر
  تاکید معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر همکاری ادیان توحیدی در روزگار بحران انسان معاصر

  به گزارش ایسنا، نشست صمیمی معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با پیروان ادیان توحیدی شامگاه سه‌ شنبه (27 بهمن‌ ماه) با حضور سیدعباس صالحی معاون امور فرهنگی و نمایندگان جوامع ارمنیان تهران، آشوریان، زرتشتیان و کلیمیان به همت اداره کل مجامع، تشکل‌ ها و فعالیت‌ های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در هتل انقلاب تهران برگزار شد.

 • بزرگداشت هفته نیروی انتظامی توسط جوامع پیروان ادیان الهی
  بزرگداشت هفته نیروی انتظامی توسط جوامع پیروان ادیان الهی

  این مراسم با حضور مسئولین سیاسی، دینی و اجتماعی جوامع ارمنيان، آشوریان، کلیمیان و زرتشتیان توسط انجمن زرتشتیان تهران و با هماهنگی وزارت ارشاد برنامه ریزی و اجرا شد. فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، سردار سرتیپ دوم ساجدی نیا و فرمانده های دیگر بخش های پلیس تهران نیز دعوت شدگان این برنامه بودند.

 • ناجا برای پیروان سایر ادیان الهی احترام زیادی قائل است
  ناجا برای پیروان سایر ادیان الهی احترام زیادی قائل است

  به گزارش پایگاه خبری پلیس، همایش "پلیس، همدلی و همزبانی، شهروند مسیحی" در شامگاه 15 مهر ماه، با هدف توسعه رویکرد "جامعه محوری" پلیس و جلب اعتماد و مشارکت اقشار اجتماعی در تولید نظم و انضباط اجتماعی و با حضور خانواده های شهدای ارمنی و دیگر اقلیت های مذهبی، مسئولان و کشیشان کلیساها و انجمن های ارمنیان تهران و آشوریان ارومیه و حومه در کلیسای حضرت مریم (ع) برگزار شد.

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։