فا

اجتماعی

Items filtered by date: شنبه, 27 فروردين 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۳ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۰ هزار و ۸۰۰ نفر رسید.

Published in اجتماعی

رئیس‌جمهور بر تداوم رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی تاکید کرد و با افتخارآمیز برشمردن اقدام شرکت‌های ایرانی در تولید واکسن کرونا گفت: این شرکت‌ها می‌توانند با در نظر گرفتن ذخیره لازم برای آینده، واکسن‌های مازاد نیاز را صادر کنند.

Published in اجتماعی

رئیس جمهوری اوکراین گفته که بین ۲۵۰۰ تا ۳۰۰۰ تن از سربازان این کشور در جریان جنگ با روسیه کشته و ۱۰ هزار تن دیگر نیز زخمی شده‌اند.

Published in سیاسی

دولت واشنگتن با ابراز نگرانی شدید از درگیری‌ها در قدس و مسجد الاقصی، از همه طرف‌های درگیر خواست تا خویشتن دار باشند. همزمان دبیرکل سازمان ملل نگرانی خود را ابراز و از همه طرف‌ها دعوت کرد تا از تشدید تنش جلوگیری کنند.

Published in سیاسی

براساس اعلام مقامات روسی ارمنستان پذیرفته که پول قراردادهای گاز با روسیه را به روبل پرداخت کند.

بنابر تازه ترین آمارها، شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان تاکنون به ۵۰۳ میلیون و ۸۴۶ هزار و ۳۱۷ نفر رسیده است.

Published in اجتماعی

در شرایطی که مناطق غربی و پایتخت اوکراین در هفته های گذشته وضعیت آرام تری را نسبت به گذشته تجربه کردند رسانه ها از شنیده شدن صدای انفجار در این مناطق خبر دادند.

Published in سیاسی

رهبر ارکستر و چهره بین‌المللی موسیقی کشورمان با بیان اینکه دیدار با رئیس‌جمهور باید چند بار در سال تکرار شود، گفت: موسیقی هنر پرخرجی‌ است از مسئولان می‌خواهم به هنرمندان این حوزه کمک کنند.

Published in فرهنگ و هنر

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت، تعداد شهرهای قرمز کرونایی از ۳۴ شهر به ۵۵ شهر افزایش یافت.

Published in اجتماعی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։