فا

اجتماعی

Items filtered by date: دوشنبه, 29 فروردين 1401 - آلیک آنلاین

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵ بیمار کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۴۰ هزار و ۸۵۴ نفر رسید.

Published in اجتماعی

آرلن کشیشیان هنرمند عکاس کشورمان عقیده دارد شیوع ویروس کرونا در دو سه سال اخیر از طرفی انگیزه هنرمندان را کمتر کرد و از طرف دیگر باعث شد تا آنان سبک‌های جدیدی را امتحان کنند و به این ترتیب این ویروس تأثیرات عجیب و غریبی بر فعالیت هنرمندان گذاشت.

Published in اجتماعی

هرویک یاریجانیان با بیان اینکه دولت سیزدهم با رفع موانع داخلی موجب تسهیل تجارت به‌ ویژه با همسایگان شد، گفت: ثبات در قوانین، تثبیت نرخ ارز و کاهش دخالت بانک مرکزی در دولت سیزدهم موجب افزایش و سهولت تجاری به‌ ویژه با همسایگان شده است.

Published in اقتصادی

سخنگوی وزارت امورخارجه گفت: توافقاتی در مورد آزادسازی بخشی از منابع ایران انجام شده است که به آمریکا مرتبط نیست و اجازه نمی‌دهیم به آن ورود کند.

Published in سیاسی

براساس یافته‌های فعلی، هنوز هم این امکان وجود دارد که حتی پس از واکسیناسیون به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شویم و ویروس را به دیگران منتقل کنیم. بنابراین لازم است هر اقدام موثری را برای حفظ سلامت خود و دیگران انجام دهیم.

Published in اجتماعی

پهپاد چندمنظوره‌ برد بلند و راهبردی کمان ۲۲ نیروی هوایی ارتش، در جریان مراسم رژه روز ارتش برای نخستین بار به نمایش عمومی درآمد.

Published in سیاسی

رییس جمهور با بیان اینکه کوچکترین تحرک رژیم صهیونیستی از دید نیروهای مسلح و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما مخفی نیست، گفت: اگر کوچکترین تحرکی از جانب شما علیه ملت ما رخ دهد، مقصد نیروهای مسلح ما مرکز رژیم صهیونیستی خواهد بود.

Published in سیاسی

بنابر تازه ترین آمارها، تاکنون ۴۵۶ میلیون و ۲ هزار و ۴۹۳ نفر از مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان بهبود یافته‌اند.

Published in اجتماعی

رئیس مجلس با تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش، گفت: در میدان های عمل ثابت شده که ارتش به معنای حقیقی کلمه، خود را فدای ملت کرده است.

Published in سیاسی

معاون رئیس شورای امنیت روسیه گفت، ورشکستگی روسیه ممکن است به ورشکستگی و تورم بالای جهان منجر شود.

Published in سیاسی
صفحه1 از2
Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։