فا
پنج شنبه, 09 آبان 1398 10:21

یک فیلمساز نپالی گوی سبقت را از بیرانوند ربود

کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی برندگان جایزه رویایی را اعلام کرد که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش کشورمان به جایزه نقره‌ای بخش فردی دست یافت.

«آلیک» - کنفدراسیون فوتبال آسیا اسامی برندگان جایزه رویایی را اعلام کرد که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی پوش کشورمان به جایزه نقره‌ای بخش فردی دست یافت.

به گزارش ایرنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشه طی مراسمی تحت عنوان همایش مسئولیت اجتماعی (چهارشنبه ۸ آبان ماه) که در کوالالامپور برگزار کرد، اسامی برندگان جایزه رویای آسیا در سه بخش NGO، مشارکتی و فردی را اعلام کرد.

برهمین اساس در بخش فردی به علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان ملی پوش کشورمان جایزه نقره‌ای اهدا شد. همچنین در بخش مشارکتی، شرکت سان آی کارپت به برنز دست پیدا کرد. بوجراح بات نپالی که یک فیلمساز است، مستندی در سال ۲۰۱۵ درخصوص گروهی از دختران نوجوان در منطقه‌ای دورافتاده و کوهستانی در نپال تهیه کرد. این مستند در ۱۳۰ جشنواره در اروپا پخش شد و بیش از ۲۰ جایزه به دست آورد و در این مراسم هم جایزه طلایی را از آن خود کرد. این دختران پس از پخش این مستند، در قالب یک تیم در تورنمنتی در اسپانیا شرکت کردند.

بیرانوند به علت حضور در تمرینات پرسپولیس نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند اما بعد از کسب این عنوان در صفحه شخصی خود نسبت به آن واکنش نشان داد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։