فا
شنبه, 11 آبان 1398 09:45

رکوردی بزرگ در شبی فراموش نشدنی؛ استقلال اولین تیم ۱۰۰۰ امتیازی تاریخ لیگ برتر

تیم فوتبال استقلال با پیروزی مقابل تراکتور به آماری خیره کننده دست یافت و توانست به نخستین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که از مرز ۱۰۰۰ امتیاز عبور می کند.

«آلیک» - تیم فوتبال استقلال با پیروزی پرگل مقابل تراکتور در هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران به آماری خیره کننده دست یافت و توانست به نخستین تیم تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که از مرز ۱۰۰۰ امتیاز عبور می کند.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال استقلال تهران در تمام ادوار لیگ برتر حضور داشته است. این تیم با سه قهرمانی یکی از پرافتخارترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می‌شود.

استقلال با پیروزی مقابل تراکتور در هفته نهم مسابقات لیگ برتر به آماری خیره کننده در این رقابت‌ها دست یافت.

آبی پوشان پایتخت با سه امتیازی که در ورزشگاه یادگار امام کسب کردند به نخستین تیمی تبدیل شدند که از مرز ۱۰۰۰ امتیاز می گذرد.

نزدیک ترین تیم به استقلال، پرسپولیس است که مجموع امتیازات آنها در همه ادوار لیگ برتر به عدد ۹۴۳ می رسد و این تیم تنها در صورتی که تا پایان فصل جاری بتواند مجموع امتیازاتش را به عدد ۷۲ برساند، در این فصل می تواند به مرز ۱۰۰۰ امتیاز برسد.

تیم فوتبال استقلال در حساس‌ترین دیدار هفته نهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران با ارائه فوتبالی تماشایی مقابل تراکتور به برتری ارزشمند چهار بر ۲ دست یافت.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։