فا
پنج شنبه, 10 بهمن 1398 12:33

توضیحات سخنگوی فدراسیون فوتبال از روند اصلاح بیانیه ای‌اف‌سی

سخنگوی فدراسیون فوتبال روند صدور اطلاعیه کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) را در خصوص برگزاری دیدارهای خانگی نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد.

«آلیک» - سخنگوی فدراسیون فوتبال روند صدور اطلاعیه کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) را در خصوص برگزاری دیدارهای خانگی نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا را تشریح کرد.

به گزارش ایرنا، امیر مهدی علوی درباره اطلاعیه روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت:‌ در توافق صورت گرفته که هفته گذشته در مالزی انجام گرفت، مقرر شد مسابقات دور برگشت گروهی به طور کامل به میزبانی نمایندگان کشورمان صورت پذیرد.

وی ادامه داد:‌ این موضوع به نامه مکتوب کنفدراسیون و اعلام رسمی این موضوع در همان روز جلسه (پنجشنبه سوم بهمن ماه) انجامید.

سخنگوی فدراسیون فوتبال افزود: بلافاصله پس از انتشار اطلاعیه در تارنمای کنفدراسیون، نامه ای از طرف فدراسیون فوتبال به AFC ارسال شد تا با توجه به مغایرت متن منتشره با توافق مکتوب صورت گرفته، بیانیه منتشره اصلاح شود. براین اساس با پیگیری های صورت گرفته خبر در تارنمای کنفدراسیون اصلاح و با عنایت به توافق صورت گرفته و تاکید بر میزبانی تیم های ایرانی منتشر شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که دیدارهای هفته‌های اول، دوم و سوم نمایندگان ایران در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در خارج از خانه برگزار شده و سپس دیدارهای برگشت آنان در خاک ایران انجام خواهد شد و دلیل این جابجایی را استفاده از این فاصله به منظور بررسی شرایط امنیتی داخل ایران عنوان کرده بود که البته دقایقی بعد بخش مربوط به بررسی شرایط امنیتی را حذف کرد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։