فا
چهارشنبه, 21 اسفند 1398 10:01

صعود لایپزیگ و آتالانتا به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

تیم‌های لایپزیگ آلمان و آتالانتای ایتالیا با غلبه بر حریفان خود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند.

«آلیک» - تیم‌های لایپزیگ آلمان و آتالانتای ایتالیا با غلبه بر حریفان خود به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافتند.

به گزارش ایرنا، شب گذشته و از دور برگشت مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان اروپا، لایپزیگ آلمان در خانه خود برابر تاتنهام قرار گرفت و به برتری قاطع سه بر صفر رسید. لایپزیگ که در بازی رفت هم با پیروزی یک بر صفر رسیده بود در مجموع با نتیجه عالی چهار بر صفر، از سد نایب قهرمان فصل گذشته عبور کرد.

سابیتزر کاپیتان لایپزیگ در نیمه نخست موفق شد ۲ گل به ثمر برساند و امیل فورسبرگ هم در دقیقه ۸۷ دیگر گلزن میزبان بود.

تاتنهام که همچون بازی رفت، هری کین و سون هیونگ مین را در اختیار نداشت، در فاز تهاجمی بسیار ناتوان بود. این تیم در امور دفاعی هم پراشتباه نشان داد.

با این اوصاف ناگلزمن سرمربی ۳۲ ساله لایپزیگ توان خود را به رخ خوزه مورینیو کشید.

تاتنهام در این هفته‌ها با اندیشه‌های مورینیو با بحران مواجه شده است. حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی و ناکامی‌های متوالی در لیگ برتر انگلیس، «آقای خاص» را با مشکلات زیادی همراه کرده است.

در دیگر دیدار همزمان، والنسیا از اسپانیا در ورزشگاه «مستایا» و در غیاب تماشاگرانش به مصاف آتالانتای ایتالیا رفت و چهار بر سه شکست خورد.

این دیدار به دلیل شیوع ویروس کرونا در اسپانیا، بدون حضور تماشاگران برگزار شد.

آتالانتا که در بازی رفت چهار بر یک برنده شده بود در مجموع به پیروزی هشت بر چهار رسید.

ژوف ایلچیچ ستاره بازی برگشت بود که هر چهار گل آتالانتا را به نام خود ثبت کرد تا شب درخشانی داشته باشد.

امشب در ادامه دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی، لیورپول انگلیس مدافع عنوان قهرمانی از اتلتیکومادرید اسپانیا پذیرایی می‌کند. بازی رفت با یک گل به سود اتلتیکو همراه شد.

در دیگر دیدار، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه در خانه میزبان دورتموند است، اما این بازی نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا در فرانسه بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود. در بازی رفت، دورتموند به پیروزی دو بر یک رسیده است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։