فا
دوشنبه, 27 مرداد 1399 09:38

لیگ اروپا؛ سوویا با حذف منچستریونایتد فینالیست شد

تیم فوتبال سوویا بامداد امروز با غلبه بر منچستریونایتد این تیم را حذف و به دیدار نهایی لیگ اروپا صعود کرد.

«آلیک» - تیم فوتبال سوویا بامداد امروز دوشنبه با غلبه بر منچستریونایتد این تیم را حذف و به دیدار نهایی لیگ اروپا صعود کرد.

به گزارش ایرنا، در دقایق پایانی یکشنبه شب، شاگردان خوان لوپتگی سرمربی نامدار سویا در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا به دیدارشاگردان اوله گانر سولسشیر در تیم منچستر یونایتد رفتند و این تیم را با نتیجه ۲ بر یک شکست داده و به فینال این رقابت ها راه یافتند.

ورزشگاه راین انرژی شهر کلن که دیدارهای تیم اف سی کلن در آن برگزار می شود میزبان این دیدار حساس بود.

سوسو دردقیقه ۲۶ و لوک د یونگ در دقیقه ۷۸ بامداد امروز دوشنبه در این دیدار حساس برای تیم سوویا گلزنی و صعود تیم شان را به نهایی این رقابت ها قطعی کردند.

این در حالی است که برونوفرناندس مهاجم تیم منچستریونایتد نیز در دقیقه ۹ از روی نقطه پنالتی برای این تیم گلزنی کرد.

تلاش بازیکنان ۲ تیم سوویا و منچستریونایتد در نیمه نخست ۲ گل به همراه داشت که سهم هرکدام از این تیم ها یک گل بود.

اما با شروع نیمه دوم، حملات شاگردان اوله گانرسولسشیر توفانی آغاز شد و مهاجمان این تیم در همان دقیقه اول این نیمه می توانستند به گل برتری دست یابند اما اینگونه نشد.

این حملات و فشار بر بازیکنان حریف همچنان ادامه یافت و آنان چندین بار دیگر در موقعیت مناسب گلزنی قرار گرفتند که با عکس العمل های به موقع بونو دروازه بان سوویا، تمامی این فرصت های بدست آمده برای آنان از دست رفت.

برخلاف روند بازی و برتری منچستریونایتد در نیمه دوم، سوویا دومین گل خودش را در تنها حمله موفق خود در این نیمه درون دروازه شیاطین سرخ جای داد و برای نخستین بار در این دیدار از حریف پیش افتاد.

این گل را لوک د یونگ که در دقیقه ۵۵ به جای یوسف النصیری به زمین آمده بود، در دقیقه ۷۸ درون دروازه دخه آ سنگربان شیاطین سرخ جای داد و برتری تیمش را رقم زد.

در ادامه تلاش بازیکنان منچستریونایتد با توجه به دفاع منطقی و بازی حساب شده حریف بدون اثر بود و این تیم پرهوادار به تلخی با لیگ اروپا وداع کرد.

در دیگر دیدار این مرحله اینترمیلان و شاختار دونتسک اوکراین امشب با یکدیگر مصاف خواهند کرد تا دیگر تیم فینالیست این رقابت ها مشخص شود.

رقابت های لیگ اروپا به دلیل شیوع ویروس کرونا از مرحله یک چهارم نهایی به بعد به صورت متمرکز و تک بازی در کشور آلمان در حال پی گیری است.

این مسابقات با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی و بدون حضور هواداران در ورزشگاه خالی برگزارمی شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։