فا
شنبه, 01 آذر 1399 10:04

اینفانتینو: جام جهانی ٢٠٢٢ فراموش نشدنی خواهد شد

اینفانتینو وضعیت آمادگی قطر برای میزبانی جام جهانی ٢٠٢٢ قطر را بسیار امیدوار کننده توصیف کرد.

«آلیک» - جیانی اینفانتینو، رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال وضعیت آمادگی قطر برای میزبانی جام جهانی ٢٠٢٢ قطر را بسیار امیدوار کننده توصیف کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از الوطن، جام جهانی ٢٠٢٢ به میزبانی قطر برگزار خواهد شد.

با وجود اینکه دو سال دیگر تا آغاز این رقابت بزرگ باقی مانده است اما قطر به خوبی آماده میزبانی شده است و تا حدود زیادی همه ورزشگاه های میزبان آماده شده اند که همین ستایش اینفانتینو را به دنبال داشت.

رئیس فیفا گفت: باید قبل از هر چیز از شیخ تمیم بن حمد، امیر قطر تشکر ویژه داشته باشم. من اطمینان دارم که جام جهانی قطر فراموش نشدنی خواهد شد. ما میراثی پایدار را به جا خواهیم گذاشت.

او ادامه داد: قطر در ساخت ورزشگاه های جام جهانی پیشرفت ملموسی داشته است و توانست به وضعیت حقوقی و معیشتی کارگران هم سر و سامان دهد همچنانکه میزبانی از لیگ قهرمانان آسیا تمرین بسیار خوبی برای قطر در این شرایط سخت و ویژه است.

اینفانتینو در پایان گفت: من در هفته های اخیر بارها به قطر سفر کرده ام و آمادگی بالای این کشور را از نزدیک دیده ام. اطمینان دارم که جام جهانی قطر در شرایط بسیار خوب برگزار خواهد شد. هواداران در سراسر جهان این فرصت را دارند که شاهد یکی از بهترین جام جهانی ها باشند.

اخبار مرتبط

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։