فا
یکشنبه, 19 بهمن 1399 10:25

کارت قرمز به یک سگ در صربستان!

در یک دیدار دوستانه در کشور صربستان، داور دیدار در اقدامی عجیب با نشان دادن یک کارت قرمز، یک سگ را اخراج کرد.

«آلیک» - در یک دیدار دوستانه در کشور صربستان، داور دیدار در اقدامی عجیب با نشان دادن یک کارت قرمز، یک سگ را اخراج کرد.

به گزارش "ورزش سه"، رقابت های دسته دوم صربستان در تعطیلات نیم فصل به سر می برد و از همین رو، تیم صدرنشین رادنسکی ۱۹۲۳ که با ۴۰ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، در دیداری دوستانه به مصاف تیم رده چهارمی کولوبارا لازارواس رفت که در این دیدار اتفاق عجیبی رخ داد.

مارکو اوکوویچ یکی از داوران سرشناس صربستان وظیفه قضاوت این دیدار را برعهده داشت اما این دیدار که بدون حضور تماشاگر برگزار می شد، ۴ بار دچار وقفه شد که علت این اتفاقات، حضور یک سگ در استادیوم محل برگزاری بازی بود.

یک سگ که در استادیوم محل دیدار دوستانه دو تیم حضور داشت، ۴ بار به سمت بازی هجوم برد و وارد میدان شد که باعث ایجاد وقفه در جریان بازی شد تا اینکه اوکوویچ داور این دیدار در اقدامی خنده دار با خارج کردن یک کارت قرمز، این سگ را از زمین مسابقه اخراج کرد تا پیش از این در روند بازی خلل وارد نکند.

روزنامه صربستانی "Sportssky Zornal" تصویری استثنایی را از اوکوویچ داور این دیدار شکار و در روزنامه خود منتشر کرد که کارت قرمزی را به این سگ نشان می دهد که هر زمان وارد زمین می ‌شد، توپ را تعقیب می ‌کرد و در جریان دیدار وقفه ایجاد می کرد.

در پایان و با کمک مسئولین برگزاری این دیدار، سگ بازیگوش به مکانی امن برده شد و با از سرگیری بازی، تیم کولوبارا لازارواس با نتیجه قابل توجه 3 بر صفر، از سد صدرنشین دسته دوم صربستان گذشت.

پربازدیدترین خبرها

نظرسنجی

Nothing found!

وضعیت هوا

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։