Print this page
یکشنبه, 05 ارديبهشت 1400 10:21

لیگ قهرمانان ۲۰۲۱؛ کار استقلال با تساوی برابر الدحیل به روزهای پایانی کشید

تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر بامداد امروز در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برابر یکدیگر قرار گرفته و در پایان هر دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

«آلیک» - دیدار تیم های فوتبال استقلال و الدحیل قطر با تساوی دو بر دو به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر بامداد امروز یکشنبه و از ساعت ۰۰:۴۵ در چارچوب هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا برابر یکدیگر قرار گرفتند و در پایان هر دو تیم به تساوی دو بر دو رضایت دادند.

در ابتدای بازی پاس نادری به قایدی او را از چپ صاحب موقعیت کرد که مهاجم آبی پوشان پس از یک سر توپ، توپ را به شکل خطرناکی به روی دروازه ارسال کرد که در نهایت بی ثمر بود. در دقیقه ۱۵ حرکت تکنیکی محمد اسماعیلی از سمت راست و ارسال او با ضربه سر اولونگا همراه بود و توپ این بازیکن به پشت وریا غفوری برخورد کرد و به شکل خطرناکی راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۱ کرنر ارسالی به روی دروازه را اولونگا با یک ضربه سر خطرناک به سمت دروازه استقلال همراه شد که رشید مظاهری این توپ را به زیبایی با مشت مهار کرد.

در دقیقه ۲۳ این دیدار نادری به دلیل مصدومیت از بازی خارج و میلیچ جای او را در ترکیب گرفت. در دقیقه ۲۶ فرشید اسماعیلی با یک فرار خوب در محوطه جریمه باعث شد تا کریمی بر روی او خطا کند و یک پنالتی برای استقلال بدست بیاید. بعد از اعلام پنالتی، دیاباته پشت توپ ایستاد و با یک ضربه آرام توانست گل اول استقلال را به ثمر برساند.

قایدی در دقیقه ۳۷ بازی با یک حرکت انفرادی موفق شد دو بازیکن الدحیل را از پیش رو بردارد و با یک ضربه خطرناک دروازه الدحیل را تهدید کند.

داور بازی در آخرین دقیقه نیمه اول با تصمیمی عجیب یک پنالتی به سود الدحیل گرفت و اولونگا توانست دروازه استقلال را باز کند.

تیم الدحیل در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸ بازی صاحب یک ضربه ایستگاهی از کناره دروازه شد و اولونگا توانست روی ارسال بی نقص ادمیلسون دروازه استقلال را برای بار دوم باز کند. دو دقیقه بعد از گل الدحیل این استقلال بود که موفق شد با ضربه دقیق قایدی بازی را به تساوی بکشاند.

در دقیقه ۷۶ فرصت خوب برای الدحیل به دست آمد که شوت بوضیاف را رشید مظاهری به خوبی مهار کرد.

تیم فوتبال استقلال نیمه نخست را با نفرات زیر شروع کردند: رشید مظاهری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، وریا غفوری، محمد نادری (هرویه میلیچ)، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند (مسعود ریگی)، فرشید اسماعیلی (داریوش شجاعیان)، ارسلان مطهری (محمد حسین مرادمند)، شیخ دیاباته و مهدی قایدی.

الدحیل نیز با ترکیب زیر به مصاف نماینده ایران رفت: صلاح ذکریا، محمد موسی، مهدی بن عطیه، بسام الراوی، اسماعیل محمد، ادمیلسون، عبدالله عبدالسلام، سلطان البریک، معز علی (کریم بوضیاف)، علی کریمی و مایکل اولونگا.

مجیدی سرمربی استقلال به دلیل محرومیت این بازی را از روی سکوها تماشا کرد.

شاگردان فرهاد مجیدی در دیدار قبلی خود برابر الدحیل متحمل شکست چهار بر سه شدند.

در دیگر بازی این گروه تیم فوتبال الاهلی عربستان موفق شد الشرطه عراق را با نتیجه دو بر یک شکست دهد.

جدول گروه سوم

۱ - الدحیل قطر ۸ امتیاز

۲ - استقلال ایران ۷ امتیاز

۳ - الاهلی عربستان ۷ امتیاز

۴ - الشرطه عراق ۰ امتیاز

تیم فوتبال استقلال در دیدار بعدی خود باید روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت به مصاف الاهلی عربستان برود.

اخبار مرتبط