فا
چهارشنبه, 08 ارديبهشت 1400 09:12

نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ تساوی رئال و چلسی در مادرید / همه چیز به لندن کشیده شد

دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین تیم‌های رئال مادرید و چلسی با تساوی یک بر یک همراه شد تا همه چیز برای مشخص شدن تیم فینالیست به بازی برگشت کشیده شود.

«آلیک» - دیدار رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا بین تیم‌های رئال مادرید و چلسی با تساوی یک بر یک همراه شد تا همه چیز برای مشخص شدن تیم فینالیست به بازی برگشت کشیده شود.

به گزارش ایرنا، شب گذشته در دور رفت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال‌مادرید اسپانیا پرافتخارترین تیم این مسابقات از چلسی انگلیس پذیرایی کرد و در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت داد.

برخلاف انتظار این تیم چلسی بود که شروع بهتری داشت و در دقیقه نهم در آستانه رسیدن به گل بود که ضربه تیمو ورنر را تیبو کورتوآ با واکنشی تماشایی مهارکرد.

حملات آبی‌های لندن ادامه یافت و در دقیقه ۱۴ پولیسیچ در محوطه جریمه رئال صاحب توپ شد و پس از جا گذاشتن کورتوآ، موفق شد گل نخست این دیدار حساس را برای میهمان به ارمغان آورد.

در ادامه باران شدیدی شروع به باریدن کرد و بر روند بازی تیم‌ها تاثیر منفی گذاشت.

رئالی‌ها که نمی‌خواستند این نتیجه باقی بماند، حملات خود را آغاز کرد و در دقیقه ۲۲ شوت تماشایی کریم بنزما با بدشانسی به تیرک دروازه چلسی برخورد کرد.

در دقیقه ۲۹ کرنر ارسالی رئالی‌ها در یک رفت و برگشت به بنزما رسید و او با چرخشی عالی و ضربه‌ای غیر قابل مهار، کار را به تساوی کشاند.

در نهایت نیمه نخست این دیدار حساس و تماشایی با تساوی یک بر یک همراه شد.

نیمه دوم با احتیاط از سوی تیم‌ها آغاز شد و بازیکنان در انتظار اشتباهی از حریف بودند تا حمله‌ای را طراحی کنند.

با وجود تلاش تیم‌ها، نیمه دوم با موقعیت خطرناکی همراه نبود تا این دیدار حساس با تساوی یک بر یک به اتمام رسیده و همه چیز به بازی برگشت در لندن کشیده شود.

امشب در دیگر دیدار دور رفت مرحله نیمه‌نهایی، پاری‌سن‌ژرمن فرانسه به مصاف منچسترسیتی انگلیس خواهد رفت.

دیدارهای دور برگشت هم، سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد تا چهره تیم‌های فینالیست مشخص شود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։