فا
شنبه, 09 مرداد 1400 13:35

تفاهم نامه سپاهان و باشگاه پیونیک ارمنستان امضا شد

باشگاه سپاهان اصفهان تفاهم نامه‌ای را با باشگاه پیونیک ارمنستان امضا کرد.

«آلیک» - باشگاه سپاهان اصفهان تفاهم نامه‌ای را با یک باشگاه از کشور ارمنستان امضا کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در راستای توسعه امور بین‌‌الملل باشگاه سپاهان، مدیران باشگاه پیونیک ارمنستان به دعوت محمدرضا ساکت در اصفهان حضور پیدا کردند.

در محور سفر مدیران باشگاه پیونیک ارمنستان پس از بازدید امکانات و زیرساخت‌های باشگاه سپاهان تفاهم نامه همکاری‌های ورزشی به امضای دو طرف رسید.

این تفاهم‌نامه همکاری در دو بخش آقایان و بانوان و با محوریت برگزاری تورنمنت‌های ورزشی، برگزاری دوره‌های مشترک علمی آموزشی جهت ارتقا دانش و مهارت مربیان و بازیکنان، نقل و انتقال بازیکن براساس نیاز دو باشگاه، توسعه فوتبال پایه در رده‌های ۱۵ تا ۱۹ سال، برگزاری تورنمنت مشترک آکادمی‌ها، اردوی‌های تمرینی در کمپ‌های دو باشگاه، مسابقات دوستانه و اردوهای مشترک، دوره‌های آموزشی برای دانش‌افزایی مربیان تیم‌های پایه به امضا مدیران دو باشگاه رسید.

پس از امضا این تفاهم‌نامه، آرتور سوقومونیان مدیرعامل باشگاه پیونیک ارمنستان، مدیران باشگاه سپاهان را برای بازدید از باشگاه پیونیک به کشور ارمنستان دعوت کرد.

در جلسات متعدد فیمابین، مدیرعامل، مدیر روابط عمومی و ارتباطات، مدیر امور‌ بین‌الملل، مدیر ورزشگاه نقش‌جهان و مشاور عالی باشگاه سپاهان به همراه مدیرعامل، معاون و مدیر کمیته نقل و انتقالات و لئون استپانیان از مربیان آکادمی باشگاه پیونیک (پیشکسوت سپاهان) حضور داشتند.

همچنین علیرضا سالاریان رئیس نمایندگی دفتر وزارت امور خارجه در استان اصفهان، واروژ میناسیان رییس شورای خلیفه گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران از دیگر شرکت کنندگان در این جلسات بودند.

باشگاه پیونیک پرافتخارترین باشگاه ارمنستان است. این باشگاه تاکنون ۱۴ دوره قهرمان لیگ برتر، ۹ دوره قهرمان جام حذفی و ۷ دوره قهرمان سوپر لیگ ارمنستان شده و سابقه چندین حضور در مسابقات باشگاه‌های اروپا را نیز داشته است.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։