فا
چهارشنبه, 31 شهریور 1400 08:59

بعد از یک فصل شگفت انگیز؛ کفش طلای ۲۰۲۱ به دست صاحبش رسید

روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، جایزه کفش طلای خود را دریافت کرد.

«آلیک» - روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی بایرن مونیخ، جایزه کفش طلای خود را دریافت کرد.

به گزارش "ورزش سه", بدون شک روبرت لواندوفسکی یکی از بهترین بازیکنان بایرن مونیخ طی سال اخیر بوده است. او در فصل ۲۰۲۰-۲۰۱۹ نمایش های درخشانی در ترکیب باواریایی‌ها ارائه داد و به جرأت می‌توان گفت که یکی از مهمترین دلایل کسب سه گانه توسط تیم هانسی فلیک به شمار می‌آمد.

درخشش ستاره لهستانی در رقابت‌های فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰ نیز ادامه داشت و لواندوفسکی توانست با ثبت ۴۱ گل در رقابت های بوندس لیگا از رکورد گرد مولر افسانه ای عبور کند. در واقع لواندوفسکی به تنهایی صاحب رکورد بیشترین گل زده در یک فصل از رقابت های بوندس لیگا شد و دست به یک تاریخ سازی بزرگ زد.

علاوه بر این رکورد شکنی لواندوفسکی با این تعداد گل که در فصل گذشته به ثمر رساند موفق شد بالاتر از همه ی فوق ستاره های حاضر در فوتبال اروپا جایزه کفش طلا را از آن خود کند. در همین راستا لحظاتی پیش ستاره لهستانی بایرن مونیخ رسماً جایزه کفش طلای خود را دریافت کرد. نکته قابل توجه اینکه در این مراسم هربرت هاینر رئیس، اولیور کان مدیر و یولیان ناگلزمان سرمربی بایرن مونیخ نیز حضور داشتند.

لواندوفسکی بعد از کسب این جایزه گفت: "دوست دارم از خانواده، هم تیمی هایم، کادر مربیگری بایرن و به طور کلی این باشگاه تشکر کنم. بدون حمایت آنها رسیدن به چنین دستاوردهایی امکان‌پذیر نبود. این جایزه را به همه افرادی که هر روز در کنار من هستند تقدیم می کنم.  من از آنچه با هم به دست آوردیم بسیار خوشحالم. هنوز چیزی تمام نشده و ما برای رسیدن به چیز های بیشتر انگیزه زیادی داریم.

همچنین می خواهم از همسرم تشکر کنم. او یک انگیزه مضاعف برای من به حساب می آید و وقتی اوضاع کمی بد می شود به من کمک می کند".

شکستن رکورد گرد مولر: "من خیلی به آن افتخار می کنم و خوشحالم. وقتی مصدوم شدم، فکر نمی کردم به عددی دست پیدا کنم که مرا به این رکورد نزدیک کند. اما پس از بازگشت، باور کردم که این امکان وجود دارد. رسیدن به رکورد گرد مولر شگفت‌انگیز بود. من او را بسیار تحسین می کنم و انتظار نداشتم که بتوانم روزی رکوردش را بشکنم."

شایعات در مورد آینده: "من با بایرن مونیخ قرارداد دارم و می خواهم همچنان به کسب موفقیت ها با این تیم ادامه دهم."

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։