Print this page
یکشنبه, 30 آبان 1400 10:40

انتقال مشعل پنجاه و دومین دوره بازی های ورزشی ارامنه ایران به باشگاه آرارات

۵۲-مین دوره المپیک ارامنه به پاس رشادت های کادر پزشکی در دوران همه گیری کرونا به نام "مدافعان سلامت" نامگذاری شد.

«آلیک» - مشعل ۵۲-مین دوره بازی های ورزشی ارامنه ایران شامگاه جمعه ۲۸ آبان در کلیسای میناس مقدس، واقع در ده ونک تهران روشن و طی مراسمی مذهبی متبرک شد.

به گزارش آلیک و به نقل از روابط عمومی باشگاه آرارات، رقابت های ورزشی ۵۲-مین دوره المپیک ارامنه، به پاس خدمات کادر پزشکی در دوره سنگین کرونایی، به نام این فرشتگان سلامتی نامگذاری شده است.

مشعل این دوره از بازی ها نیز توسط دکتر سواک حاتمیان، یکی از همین فرشتگان سلامت و پزشکان متعهدی که برای سلامتی انسان خدمات پزشکی خود را انجام داده است به دست گروه مشعل دار بلندقامتان تیم بسکتبال آرارات سپرده شد.

این مراسم که با همراهی تنی چند از اعضای هیئت امنای باشگاه آرارات برگزار می شد، گروه مشعل داران آتش بازی ها را پس از پیمودن مسافتی در خیابان های تهران  به ورزشگاه برده و مشعل بازی ها را به رئیس هیئت امنای باشگاه آرارات تحویل دادند. هنریک خالویان نیز ضمن آرزوی سلامتی برای کادر گزشکی و مدافعان سلامت، مشعل بازی ها را در کلیسای صلیب مقدس واقع در باشگاه آرارات انتقال داد.

مشعل بازی ها در روز افتتاحیه پنجاه و دومین دوره بازی‌های هاماهایکاکان (المپیک ارامنه) به  استادیوم المپیکی آرارات منتقل و گرمابخش این دوره از  بازی ها خواهد بود.

۵۲-مین دوره المپیک ارامنه با شعار صلح، اتحاد و سلامتی با ورزش روز پنجشنبه، ۴ آذر ماه با رعایت  پروتکول و اصول های بهداشتی در دوران همه گیری کرونا برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط