فا
یکشنبه, 25 ارديبهشت 1401 12:28

خطیب زاده در دیدار مدیر تیم ملی فوتبال: وزارت امور خارجه با تمام ظرفیت در کنار فدراسیون فوتبال است

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: این وزارتخانه با استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود، تلاش می‌کند در تسریع و تسهیل برنامه‌های اجرایی و اردوهای آماده‌سازی تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری کند.

«آلیک» - مدیر تیم ملی فوتبال ایران امروز پیرامون برنامه های آماده سازی تیم ملی و دیدار تدارکاتی برابر کانادا با سخنگوی وزارت خارجه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی در دیدار با سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تشریح آخرین شرایط و برنامه های آتی تیم ملی گزارشی از روند مذاکرات صورت گرفته با کشورهای مختلف جهان جهت برگزاری بازی های تدارکاتی در فرصت های پیش روی همچنین موضوع مسابقه تیم ملی فوتبال ایران برابر کانادا در ونکوور ارائه داد.

خطیب زاده در این گفت و گو با تاکید بر اهمیت روند آماده سازی تیم ملی و توجه ویژه مردم فوتبال دوست ایران اسلامی به بازی های تدارکاتی ملی پوشان قبل از حضور در جام جهانی گفت: وزارت امور خارجه با استفاده از تمامی ظرفیت های خودش، نمایندگان رسمی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای مختلف جهان و ارتباطات موجود تلاش می کند در تسریع و تسهیل برنامه های اجرایی و اردوهای آماده سازی تیم ملی با فدراسیون فوتبال همکاری کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه همچنین از آمادگی این وزارتخانه جهت تعامل در خصوص تشریفات و تسهیلات اعزام تیم ملی به کانادا و استفاده از ظرفیت ها و ارتباطات موجود در این کشور خبر داد و بر این نکته تاکید کرد که نمایندگان و سفرای ایران در سایر کشورها می توانند در زمینه هماهنگی مسابقات تدارکاتی و اردوهای آماده سازی در فرصت پیش روی همکاری نزدیکی با فدراسیون فوتبال ایران داشته باشند.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։