فا
یکشنبه, 01 خرداد 1401 13:58

آغاز سلطنت امباپه؛ لئوناردو برکنار شد

کیلین امباپه دیشب به صورت رسمی قرارداد خود را با پاری سن‌ ژرمن تمدید کرد تا در سه سال آینده هم پیراهن این تیم را برتن کند. اما این قرارداد با شرایط عجیبی تمدید شد. ناصر الخلیفی برای اینکه امباپه را در باشگاه خود نگه دارد هم حسابی دست به جیب شده و هم اینکه اختیارات زیادی به او داده است.

«آلیک» - باشگاه پاری سن ‌ژرمن مدیر ورزشی این باشگاه را برکنار کرد تا نخستین خواسته ستاره خود در دوران جدیدش را برآورده کند.

به گزارش ایرنا، کیلین امباپه دیشب به صورت رسمی قرارداد خود را با پاری سن‌ ژرمن تمدید کرد تا در سه سال آینده هم پیراهن این تیم را برتن کند. اما این قرارداد با شرایط عجیبی تمدید شد. ناصر الخلیفی برای اینکه امباپه را در باشگاه خود نگه دارد هم حسابی دست به جیب شده و هم اینکه اختیارات زیادی به او داده است.

البته هنوز مفاد قرارداد به صورت رسمی اعلام نشده ولی رسانه‌ها خبر داده‌اند که این بازیکن در سال ۱۰۰ میلیون یورو حقوق می‌گیرد و ۳۰۰ میلیون یورو هم پاداش وفاداری دریافت خواهد کرد. برآورد شده است که در صورت فعال‌ شدن همه پاداش‌ها، امباپه در سه سال آینده حدود ۷۰۰ میلیون یورو از پاریسی‌ها پول بگیرد.

اما موضوع فقط پول نیست. باشگاه پاری سن‌ ژرمن برای اینکه امباپه را راضی به ماندن کند، به او قول داد که اختیاراتی فراتر از یک بازیکن داشته باشد. بر اساس قرارداد جدید، امباپه می‌تواند در جذب بازیکنان و تعیین سرمربی نقش کلیدی داشته باشد.

روزنامه «اکیپ» فرانسه خبر داده است که چند ساعت پس از تمدید قرارداد امباپه، لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه از سمت خود برکنار شد. اگرچه پاری سن‌ ژرمن در دوران لئوناردو به تیمی پرستاره تبدیل شده ولی نتوانسته به اهداف مورد نظر خود که مهم‌ترین آنها قهرمانی در اروپاست دست یابد.

از لوئیس کامپوس مدیر ورزشی پیشین باشگاه‌های لیل و موناکو به عنوان جانشین لئوناردو نام برده می‌شود.

 

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։