فا
جمعه, 06 آبان 1401 11:14

با یک پاس گل کمتر هم مهدی لیونل را کنار زد؛ بالاتر از مسی، طارمی بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان

ستاره ایرانی پورتو به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا دست یافت.

«آلیک» - ستاره ایرانی پورتو به عنوان بهترین بازیکن هفته لیگ قهرمانان اروپا دست یافت.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی با درخشش در بازی  چهارشنبه شب تیمش مقابل کلوب بروژ در کنار سه ستاره دیگر، کاندیدای دریافت جایزه بهترین بازیکن هفته پنجم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا شد. او رقیبان سرسختی برای کسب این عنوان داشت که سرشناس‌ترین آنها لیونل مسی بود؛ ستاره بوشهری فوتبال ایران اما موفق شد در نظرسنجی یوفا بالاتر از مسی و سایر رقبا، به عنوان بهترین بازیکن هفته UCL انتخاب شود.

مهدی طارمی در شب پیروزی ۴ بر صفر تیمش مقابل بروژ موفق شد در استادیوم یان برایدل ۲ گل وارد دروازه میزبان کرده و روی گل سوم تیم که توسط استفن اوستاکیو به ثمر رسید، نقش اصلی را ایفا کند. او بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و نامش در تیم منتخب هفته هم دیده می شد. هفته رویایی مهدی تکمیل شد و یوفا او را به عنوان بازیکن هفته انتخاب کرد.

لیونل مسی به عنوان یکی از رقیبان مهدی، در این هفته دو گل و دو پاس گل برای پاری‌سن‌ژرمن به ارمغان آورد. رافا سیلوا، هافبک تهاجمی و پرتغالی بنفیکا که هفته گذشته در لیگ پرتغال، طارمی و پورتو را شکست داده بودند، دیگر نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن هفته بود. او دو گل به یووه زده بود. جیووانی سیمئونه از ناپولی نفر بعدی لیست چهار نفره یوفا بود که در نهایت از بین آنها، ستاره ایرانی به عنوان بهترین بازیکن هفته برگزیده شد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։