فا
پنج شنبه, 19 آبان 1401 10:50

مارکار آقاجیان رسما دستیار کی روش شد / جایگزین نکونام کاپیتان اوست در پاس قدیم!

مارکار آقاجیان یک بار دیگر به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش به کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران اضافه شد.

«آلیک» - پس از مدتها گمانه‌زنی، مارکار آقاجانیان به عنوان دستیار ایرانی کارلوس کی‌روش انتخاب شد.

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که انتظار می‌رفت جواد نکونام به عنوان دستیار کارلوس کی‌روش انتخاب شود و در جام جهانی تیم‌ملی را همراهی کند اما پس از ماجراهای پیش‌آمده بین طرفین و مخالفت باشگاه فولاد، کی‌روش در نهایت ترجیح داد یک چهره آشنا را به عنوان دستیار ایرانی برگزیند.

نام مارکار که همراه قدیمی کارلوس کی‌روش در تیم ملی محسوب می‌شود، در ۴۸ ساعت پیرامون تیم ملی به گوش رسید و سرانجام سرمربی تیم ایران امروز تائید کرد که آقاجانیان دستیار ایرانی او خواهد بود.

کی‌روش اعلام کرد که باتوجه به آشنایی خودش با مارکار و همچنین شناخت او از تیم ملی، این انتخاب را انجام داده و وی به زودی در اردوی تیم ملی حضور خواهد یافت.

نکته جالب اینکه کی‌روش ادعا کرد که مارکار تیم ملی آمریکا را برای او به صورت کامل آنالیز کرده تا مشخص شود احتمالا طرفین در روزها و چه بسا هفته‌های اخیر ارتباطاتی با یکدیگر داشتند.

آقاجانیان ۵۷ ساله است و باسابقه سال‌ها مربیگری در کنار کی‌روش در تیم‌ملی و همچنین پوشیدن پیراهن تیم ایران، در جام جهانی حاضر خواهد شد.

به علاوه این‌که جالب است بدانید، او حدود شش سال پیراهن تیمی (پاس) را برتن کرد و بازوبندش را بر بازو بست که در سال‌های آینده جواد نکونام را به عنوان بازیکن بااستعداد و جوان در ترکیبش داشت و حالا مارکار تبدیل به جایگزین نکونام شده است.

آقاجانیان در دو جام جهانی قبلی نیز همراه تیم ملی بود و حالا سومین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد. مربیگری او پیش از حضور در تیم ملی، محدود به سه دوره کار در تیم داماش بود.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։