فا
دوشنبه, 17 دی 1397 10:21

جام ملت های آسیا 2019؛ روز شگفتی ها

روز گذشته و در روز دوم برگزاری جام ملت های آسیا 2019، تیم های اردن و هند برابر رقبای خود به پیروزی دست یافتند و دیدار تیم های سوریه و فلسطین با تساوی به پایان رسید.

نخستین شگفتی جام با شکست استرالیا مقابل اردن رقم خورد

«آلیک» - تیم ملی فوتبال استرالیا یکی از مدعیان قهرمانی جام ملت های آسیا، در نخستین مسابقه خود در این رقابت ها مقابل اردن شکست خورد.

به گزارش ایرنا، روز گذشته و در روز دوم برگزاری جام ملتهای آسیا 2019، تیم های اردن و استرالیا از ساعت 14:30 به وقت تهران به مصاف هم رفتند.

تیم اردن در این بازی اولین شگفتی جام را رقم زد و تیم مدعی استرالیا را با یک گل شکست داد. تک گل اردن در این مسابقه را اناس بنی یاسین در دقیقه 26 روی پاس موسی اسماعیل به ثمر رساند.

چند دقیقه بعد از این گل، اردن می توانست اختلاف را بیشتر کند که ضربه ایستگاهی بازیکنان این تیم به تیرک دروازه کانگروها برخورد کرد.

در ادامه تلاش های استرالیا برای زدن گل تساوی نتیجه نداد تا این مسابقه با شکست این تیم مدعی همراه باشد. البته زردپوشان در دقیقه 87 توپ را وارد دروازه اردن کردند اما داور به درستی آن را آفساید تشخیص داد.

 

آتش بازی هند در گام نخست

تیم ملی فوتبال هند نخستین دیدار خود در جام ملت های آسیا را با پیروزی مقتدرانه چهار بر یک مقابل تایلند به اتمام رساند.

به گزارش ایرنا، تیم های هند و تایلند از گروه نخست جام ملت های آسیا در ورزشگاه «آل نهیان» ابوظبی به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی ارزشمند هندی ها همراه شد.

هرچند تایلند شروعی بهتری در این دیدار داشت، اما هند در دقیقه 26 صاحب ضربه پنالتی شد تا سونیل چتری گل نخست بازی را به ثمر برساند.

این برتری داوم چندانی نداشت و در دونگدا در دقیقه 33 کار را به تساوی کشاند.

هندی ها در همان آغاز نیمه دوم بازهم از حریف پیش افتادند و سونیل چتری گل دوم خود و تیمش را به ثمر رساند.

در حالی که تایلند برای جبران در تلاش می کرد در دقیقه 69 انیرود تاپا سومین گل هند را به نام خود نوشت تا برتری تیمش را قطعی کند.

در دقیقه 81 نوبت به ججه لاپ خلوا رسید تا چهارمین گل هند را به ثمر رسانده و آتش بازی تیمش را تکمیل کند.

 

سوریه و فلسطین به تساوی رضایت دادند

دیدار تیم های ملی فوتبال سوریه و فلسطین از گروه دوم جام ملت های آسیا با تساوی صفر بر صفر به اتمام رسید.

به گزارش ایرنا، تیم های سوریه و فلسطین در ورزشگاه «شارجه» به مصاف هم رفتند که این دیدار گلی در برنداشت و با تساوی به اتمام رسید.

فلسطین از دقیقه 69 این دیدار با اخراج محمد صالح با یک بازیکن کمتر به کار خود ادامه داد.

در این دیدار تیم سوریه که از مهاجمان نامداری در ترکیب خود برخوردار بود توپ و میدان را بیشتر در اختیار داشت و برای گلزنی تلاش زیادی انجام داد، اما مقابل کار تیمی مناسب فلسطینی ها، موفق به کسب برتری نشد.

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։