فا
دوشنبه, 24 دی 1397 15:49

آزمون در جمع 10 بازیکن برتر جام ملت‌های آسیا تا دور دوم

سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع 10 بازیکن برتر تا هفته دوم هفدهمین دوره جام ملت های آسیا قرار گرفت.

«آلیک» - سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در جمع 10 بازیکن برتر تا هفته دوم هفدهمین دوره جام ملت های آسیا قرار گرفت.

به گزارش ایرنا، شبکه فاکس اسپورتس امروز دوشنبه در گزارشی با قرار دادن نام سردار آزمون در فهرست 10 بازیکن برتر این دوره از رقابت ها تاکنون، از او به عنوان ستاره تیم ملی فوتبال ایران نام برد که در مواجهه با «خطوط دفاعی سمج رقیبان، یک سر و گردن بالاتر از سایرین عمل می کند».

در بخشی از این گزارش آمده است: تیم ملی ایران با به ثمر رساندن 7 گل و بسته نگه داشتن دروازه خود در مجموع 2 دیدار آغازین خود در مرحله گروهی معتبرترین رقابت ملی قاره کهن، شروعی طوفانی داشت و اگرچه ویتنامی ها کمی مقابل آنها مقاومت کردند اما در نهایت تن به شکست دادند.

در حالی که مهدی طارمی آغاز کننده روند طوفانی ایران در پیروزی 5 بر صفر این تیم مقابل یمن در بازی افتتاحیه بود اما زمانی که نوبت به حریفی لجباز و سمج در خط دفاعی رسید، این سردار آزمون بود که یک سر و گردن بالاتر از سایرین ظاهر شد.

آزمون جوان در دقیقه 38 بازی توپ فوق العاده ارسالی سامان قدوس را در تیر مخالف با ضربه سری بی نقص به تور دروازه ویتنام چسباند و نخستین گل بازی را به ثمر رساند اما دومین گل او با مهارت فردی به ثمر رسید؛ جایی که او پس از تصاحب توپ پشت محوطه جریمه، بدون زحمت از 2 مدافع ویتنام عبور و آن را به قعر دروازه دانگ ون لام فرستاد.

10 بازیکن برتر این جام تا این جای رقابت ها به شرح زیر است:

چاناتیپ سونگکراسین (تایلند)، خلفان مبارک (امارات)، کریس ایکونومیدیس (استرالیا)، وو لی (چین)، سردار آزمون (ایران)، کوئه انگوک های (ویتنام)، بشار رسن (عراق)، هتان باهبری (عربستان)، المعز علی (قطر) و الدور شومورودوف (ازبکستان).

اخبار مرتبط

Հեղինակություն © 2011-2017 «ԱԼԻՔ» Օրաթերթ։ Բոլոր իրավունքները պահպանված են։